Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen szobabiciklit vegyek?

Milyen szobabiciklit vegyek?

Figyelt kérdés

Elég tanácstalan vagyok, mert rengeteg van. Szeretnék egy komolyabbat venni, de nem a legdrágábbat. Sajnos a mostanival befürödtem, még csak másfél éves, de nagyon gyenge, nincs ellenállása, nyikorog, stb. Ezért szeretném lecserélni, de nem tudom, hogy mi számít jónak. Úgy 60-70ezret szánnék rá, ezért is fontos, hogy jól válasszak. Előre is köszönöm a tanácsokat!


Amiket eddig néztem:

[link]

[link]


2010. nov. 30. 12:18
 1/10 Nostro the overlord ***** válasza:
Ne netről rendeld. Az anyagvastagságot nézd, és a lenkerék súlyát.
2010. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos ahogy olvasgattam, mindenhol 5-6kg a lendkerék súlya. Az elsőnél 7kg, az önsúly 32kg. Illetve 5 év garancia van rá, ezért is szimpatikus. Sajnos netről kell rendelnem, mert elhozni nem tudom. Meg hiába megyek oda, nem értek hozzá. :( De ezen látszik, hogy masszívabb. (Aztán kiderül, hogy mégse. :D )

Várom még az ötleteket! :)

2010. nov. 30. 12:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp legyen rajta pulzusmérő!!
2010. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaja, szinte mindegyiken van. Főleg ebben az árkategóriában. :) Csak nem tudok döntetni. :D
2010. nov. 30. 12:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van.

[link]

Az ára változó,de meg tudod nézni az ár összehasonlítóban.Én kb 80ért vettem.Teljesen néma,nem nyikorog,stabil,az ellen állasa meg komoly,8as fokozatban csak lassan és állva bírom tekerni.

2010. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nostro the overlord ***** válasza:

Nekem amúgy ilyen van:

[link]

Azért döntöttem mellette mert, jó vastag anyagból van így nem törik el alattam (70kgsan tört már ketté másik) és mert nem volt rá 80 ropim. 8 fokozatú sajnos kinőttem, 8-as fokozaton simán tekerek de nincs pénzem másikra :P

2010. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem is golden sportos van, sajna nem jött be. :(
2010. dec. 1. 15:06
 8/10 anonim válasza:
Pirosat
2010. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
X-PULSE by Hudora.A "Fit Basic"(max.1oo kg-ig) van nekünk,ketten kinozzuk,de nagyon jól birja.
2010. dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg ilyenem van,és az a gond vele mint a tiéddel,hogy nincs ellenállása és nyikorog,csörög,csattog!:(

Nagyon olcsó volt,de olyan is.(Szalagfékes elavult modell.)

Na ilyet ne vegyen senki> [link]

2010. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!