Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ponosan milyen a ninjutsu?

Ponosan milyen a ninjutsu?

Figyelt kérdés
A wing tsun vagy a ninjutsu az erősebb?
2010. nov. 28. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem bírsz leállni , ugye ? Hagyj már minket az ostoba kérdéseiddel . Nézd meg az edzéseket , aztán majd eldöntöd . És mi az hogy melyik az erősebb ? Egyik sem
2010. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát ja.De leírom 10edszer is.Ninjucu az max hagyományőrző szinten van itthon.Beöltöztök és finoman játszatok a fegyverekkel.Eredeti ninja képzést Japánban esetleg Amerikában tanítanak bentlakásos dojoban.

A pusztakezes harcát 1 helyen oktatják BPen az a neve taijutcu.Lemész és megnézed.

WT edzést meg már a sarki közértes is tarthat,annyi helyen oktatják,de csak pár helyen van full contact az edzéseken,ami elvileg az edzés alapja.Szintén,lemész pár edzésre és ahol látod,hogy gyepálják egymást oda járhatsz.

2010. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

:D:D:D csatlakozom az előttem szólóhoz!!!!!

De miért pont ez a kettő érdekel? Milyen edzésre akarsz járni? Keményre vagy csak azt akarod hogy elmondhasd, hogy jársz valamire. A WT nem hiszem, hogy a legjobb választás lenne, ha rendesen akarsz edzeni...

2010. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Keményebre gondoltam
2010. nov. 28. 16:40
 5/11 gfero válasza:
olyan nincs hogy erősebb stílus egy kyokushinos ugyan olyan eséllyel indul. egy ashira ,bushido versenyen.ez a versenyzőtől függ nem a stílustól
2010. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy te tetted fel a naruto-s kérdést! B@zd meg ha kemény edzésre szeretnél járni? Akkor menj el ökölvívásra (ott bevernek a szemed alá rendesen), vagy muay thai bokszra (ott jó kékre-zöldre-lilára-pirosra szétrúgják a combodat), vagy birkózó edzésre (ott jól beledöngölnek a földbe), vagy ju-jitsu edzésre (ott jól földhöz vernek és megfeszítik erősen valamelyik végtagodat vagy megszorítják a nyakadat).

Ha még ez sem elég akkor ott a kempo! (Ez az olin, itt mindent csinálnak veled, ütik-verik a fejedet, szétrúgják a combodat és a bordádat, földhöz vernek, földön végtagodat feszítik, fojtogatnak, könyökkel csapkodnak)

Nőjél már fel! Nincs naruto, se ugri-bugri szaltós kung-fu, ninja-kommandó meg egyéb hülyeség! Vagy válassz egy kemény stílust, vagy menjél ping-pongozni vagy sakkozni! Ennyi.

2010. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A narútós kérdést nem én tetem fel.

És fél kézzel a földbe verném a fejed.

Ha annyira fontos 15 éves vagyok 178cm és 71kg.

2010. nov. 28. 20:30
 8/11 anonim válasza:
Gyere el kempo edzésre, szeretettel várunk. Ha kemény edzést szeretnél, én segíthetek:D:D:D:D
2010. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor BOCSÁNAT a kedves kérdezőtől! Csak volt egy kis srác (kérdező) aki a Narutóhoz hasonló módon akar verekedni és nem tudja eldönteni, hogy ninjutsu-t vagy wing tsun kung-fut űzzön! Azt hittem, hogy ez a kérdésének folytatása, mert a téma nálad is ugyanaz, ninjutsu és wing tsun. Még egyszer BOCSÁNAT! De egyébként felejtsd el, hogy fél kézzel a földbe vered a fejemet! Lehet magasabb vagy nálam 3 centivel, de 20 kg-val könnyebb vagy, és 8 évvel fiatalabb. Amúgy ju-jitsuzok 5 éve és bokszolok 3 éve. Szóval felejtős, hogy te lecsapsz engem.
2010. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen, nem szabad nagy mellényűnek lenni, mert nagyot koppanhat az ember, soha ne becsüld le az ellenfeled, mert meglepődhetsz. Én pl egy 162 centis 59 kilós csaj vagyok és mégis elvertem múltkor egy nálam termetre sokkal nagyobb FÉRFIT....:) Óvatosan az ilyen fejet földbeverésekkel:)
2010. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!