Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így lehet...

Szerintetek ez így lehet eredményes, vagy nagyon kevés?

Figyelt kérdés
minden izomcsoportot csak egyszer edzenék meg egy héten.kajám(szálkásító étrend)pihenés rendben.
2010. nov. 28. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mióta csinálod. Ha kezdő vagy, nem is érdemes többször.
2010. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja,kezdő vagyok.köszi a választ.
2010. nov. 28. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Saten :)

Ha haladó vagy és tudsz edzeni, valamint naturál :), akkor is csak 1x! többször nem nagyon megy!

2010. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja... haladó vagyok, naturál, tudok edzeni is csak szimplán őrült... ezért edzek heti 6X egy izomcsoportot :) Amúgy ez megint személyfüggő szerintem. Heti kettő még mindenkinek belefér :P
2010. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

természetesen lehetsz eredményes. a magyar profik sem edzenek többször a bbtv szerint. (én úgy vettem észre)

ennek ellenére én a vállat kétszer, csuklyát, mellet, hátat kétszer edzem. nem ugyanúgy, könnyebb és nehezebb nap. eddig bevált!

2010. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bénabéla11 ***** válasza:

saten, sztem msot nincs igazad...mi az hogy mindenkinek belefér a 2x... sztem meg a regeneráció ezerszer fontossabb annál hogy 2x 3x 4x vagy csak egyszer mász el...elsősorban azt kell figyelembe venni hogy teljesen regenerálódott-e már az izom...ezért van az h egyes izomcsoportokat többször másokat (mint pl láb) egyszer is alig lehet edzeni egy héten...mármint ha rendesen nyomod:D


meg ez a kezdő nem kezdő dolog...én 4 éve csinálom...de csak pötyögés szinten...most kezdtem csak el igazán komolyan venni...láttam a képed korábban és elmondhatom, hogy te is és én is kezdők vagyunk...nem az idő hanem az eredmény számít:D ne feledd

2010. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!