Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Cytogen pro 360. Kezdésnek jó...

Cytogen pro 360. Kezdésnek jó lenne?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok pénzem étrend kiegészítőkre, ezért is néztem ki ezt. 67% ban fehérjét tartalmaz, 28 % ban szénhidrátot.

A fehérje része tejsavóból, szójából, és kazeinből áll.

Testfelépítésemet tekintve 175 cm magas vagyok, és 80 kg.

Van rajtam zsír, ezért kardio edzések előtt l-carnitine-t is használnék.

Edzésmúltamat tekintve 7 hónapig rendszeresen kondiztam, mindenféle étrend kiegészítő nélkül, csak a kajára figyelve.

Most kimaradt egy olyan jó fél év, és újra elkezdtem (még csak pár alkalommal voltam), de kolis vagyok, és nem tudom megoldani a normális kajálást, ezért gondoltam a fehérjeporra.

Még sosem szedtem ilyeneket.

20/F


2010. nov. 26. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha hízékony vagy, én a helyedben nem vennék szénhidrátos fehérjekoncentrátumot.

Inkább Power protein. Az is kevert, olcsó is (viszonylag) és szénhidrátmentes. A CH visszatöltésével ráérsz az edzést követő első étkezésen.

2010. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"kolis vagyok, és nem tudom megoldani a normális kajálást"


De meg tudod!

Mi vagy Te, nyomorék?


A Te szinteden nincs szükség semmilyen tápkiegre, egy multivitaminon kívül.

Tisztán pénzkidobás.

2010. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Áruld már el légyszi, hogy te hogy oldanád meg a kétóránkénti NORMÁLIS kajálást,ha reggel 8 tól, 5 ig suliba vagy? Órák közt kb 10 perc szünet van.

Mikor vissza érsz a koliba pont nincs ahhoz kedvem, hogy még nekiáljak főzőcskézni aznap estére, meg egész másnapra....

2010. nov. 27. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:

"...pont nincs ahhoz kedvem, hogy még nekiáljak főzőcskézni aznap estére, meg egész másnapra...."


Akkor mit akarsz ?

Hagyd abba az egészet, ha neked "nincs kedved" hozzá.

Ez a sport az akaraterőről, önfegyelemről, precizításról szól. Az életet is hozzá kell szervezni.

Látod, nem is a kaja a legföbb gond nálad, hanem a hozzáállásod.

Először azon kellene változtatni, mert így tényleg felesleges....egyszerűen a legtöbb embernek ez nem való.


A testépítők olyan különleges emberek akik meg tudják oldani ezeket a dolgokat.

Ismerek olyan srácot (junior magyar bajnok), aki ha kell óra közben előveszi a kis dobozát és eszik amit kell.

De evett már buszon is :-)

2010. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem akarok én bajnok lenni, csak kicsit formálni a testem.

Egyenlőre még nincs meg rá a pénz, de egyszerűen látom haverokon akikkel járok, hogy mennyit fejlődnek, és gyakorlatilag én keményebben és többet edzek mint ők.

Kajára egyáltalán nem figyelnek minden sz*rt esznek, csak fehérjeporoznak is mellé....

Ezért akarom én is elkezdeni.

2010. nov. 27. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!