Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztaltak segítségét...

Tapasztaltak segítségét szeretném kérni? (gyúrás)

Figyelt kérdés
182cm magas és 64 kg vagyok és szinte semmi izom (ja és 16 éves) ami nagyon idegesít. Hetente 2x járok röplabda edzésre de semmit nem ér szerintem. Van itthon kézi súlyzó rúd futópad súlyok stb. Leginkább mellre bicepsre és tricepsre szeretnék gyúrni. Segítenétek hogy hogyan kezdjem el milyen rendszerességgel stb.... köszi a válaszokat!!:)
2010. nov. 25. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

És van fekvenyomó pad, és franciarúd, és csigás lehúzó is?

Arról nem beszélve, hogy mi lesz a hátaddal, válladdal, lábaiddal, hasaddal? Szerintem gondold át ezt még egyszer.

2010. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ja.Egy jóformájú,atletikus test fő jellemzői a széles férfias hát,széles izmos vállak és csukja,vastag alkar.

Amit írtál az a cigó edzésterv csak mell-bicepsz:).

Szóval ha előnybe részesítesz izomcsoportokat a hát-váll valahol elől legyen mindig.

[link]

2010. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem ne eszetlenül kezdj el edzeni, kérd edző segítségét. Én is járok egy terembe, 5000 ft a havi bérlet, korlátlan. Nagyon normális mindenki. ez a honlapja: www.naturasportcenter.hu

Normálisan megmutatja a gyakorlatokat az edző és mindenben segít. én is nagyon rég edzem itt, és nagyon sokat fogytam.

2010. nov. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!