Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesti MMA edzés lehetősége...

Budapesti MMA edzés lehetőségekről mondanátok valamit?

Figyelt kérdés
Hol és mennyibe kerül lenne a legfontosabb...a hol kérdés a legfobb.
2010. nov. 23. 23:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
5%
Érted, ezzel csak az a gond, hogy senki sem akar ilyen beképzelt kis nebáncsvirágokkal edzeni, akik annyira korlátoltak, hogy még a guglit sem képesek használni...
2010. nov. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
19%
szerintem menj el sakkozni, vagy judozni, az MMA-t hanyagold :)
2010. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki hasznos választ irt,

a felesleges kommentelőknek,chatelőknek, és a cyber-szájhősöknek pedig üzenem hogy tanuljanak egy kis szövegértést és olvassák el újra amit irtam nekik.

Nemérdekelnek, ez egy kérdezz felelek oldal, kérdezek és felelnek arra amit kérdezek, mert MÁSRA NEM VAGYOK KIVÁNCSI, és nem reagálok rá. Föntebb felsorolt egyénekkel meg végképp felesleges vitázni, kár hogy ők ezt nemértik.

Remélem idővel megtanulják, és "fejlődnek".


Mégegyszer köszönöm a hasznos válaszokat.

2010. dec. 12. 02:10
 14/21 anonim válasza:

az ilyen hülye gyerekekkel ne törödj :D mert ők nem mernek menni van mma edzés ahol külön boxot kick boxot meg föld harcot oktatnak mindenféle karfeszitéseken át giotinig mindent


Dobos Ferenc a mester


Edzések helye: Szent Imre Gimnázium földszinti konditerme

Cím: Bp. XI.ker Villányi út 27. (Móricz Zsimond körtértől 5 percre)


Itt egybe megtudod tanulni az alapokat utána meg sztem vmi pitbull teambe vagy vhová érdemes elmenni ha versenyezni is akarsz csoki

2011. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

MMA edzések Budapesten a Petúr u. 22-ben, 20.00-től, hétfőn és szerdán. 6 ezer

bővebb infó, képek, videók a facebookon:

Totalfight team

telefon: +36-70-364-00-89

2012. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Tessék ....................................................................................................................................................................................


Adok neked pár pontot, használd őket egészséggel.

2012. nov. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Szevasz! Kispestre járok én is MMA-zni örömmel látnánk de nem tényleg nem túl finom, ha földhöz kúrnak de így fogsz edződni, link---> [link]
2014. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Budapest Top Team válasza:
Mma szabályrendszerű edzések thai box ,Bírkózó és Bjj Edzőkkel www.budapesttopteam.hu kezdő mma edzés haladó mma edzés mma versenyzők képzése a profi szintig ;)
2015. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Budapest Top Team válasza:
Budapest Top Team fent vannak facen is !-Kezdő mma edzés ,külön Versenyzői Edzés ,Thai box ,Bírkózó edző és Bjj Edző Egy Helyen
2015. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Budapest Top Team válasza:
Budapest Top Team!3 edzővel( bírkózó edző , bjj edző , thai box edzővel)
2015. aug. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!