Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesti MMA edzés lehetősége...

Budapesti MMA edzés lehetőségekről mondanátok valamit?

Figyelt kérdés
Hol és mennyibe kerül lenne a legfontosabb...a hol kérdés a legfobb.
2010. nov. 23. 23:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
2010. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%

Űztél már előtte valami küzdősportot? Mert ha nem akkor kapásból el ne kezd! Mert csak tönkre teszed magad. Ha még nem űztél semmit akkor, kezd úgy, hogy ökölvívás és szabadfogású birkózás edzés 1 évig (egyszerre ezt kettőt!). Itt megtudod milyen ha földhöz vernek és milyen ha kapsz egyet a szemed alá. Utána ajánlom a muay thai bokszot és a brazil jiu-jitsut (szintén egyszerre a kettőt) kb. 3 évig, ha ez is megvolt akkor menj MMA-zni ott edzel pár ideig (ez tőled függ, mindenkinél más), aztán versenyezhetsz is, ha ez a célod, hogy ketrecharcos legyél. Ha viszont már űztél valami küzdősportot előtte akkor nyugodtan elkezdheted kapásból az MMA edzést.

Egy ju-jitsu oktató.

2010. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
űztem :)
2010. nov. 24. 15:10
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
És mit űztél ha szabad tudnom?
2010. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%
kungfu karate aikido nem ér :D
2010. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
0%

vagy járj kezdő kempo edzésre. 3-4 év után mehetsz mma-ra..


én 4 éve kickboxolok, de én még nem mennék :)

2010. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

nagyon megköszönném ha olyasvki irna AKI A FELTETT KÉRDÉSRE VÁLASZOL...köszönöm

nem chatnek tettem fel a kérdést hanem mert kérdezem

2010. nov. 25. 16:16
 8/21 anonim válasza:
11%

nehogymár te háborodj fel, ha hülyeséget kérdezel. olyan edzési lehetőség NEM létezik, hogy MMA vagy ketrecharc (vagyis nem az utcáról). olyan van hogy brazil jiujiutsu, thai box, box, szabadfogású birkózás, kempo esetleg(nagyon esetleg(!)) kick box. ha ezek közül valamelyikben eredményes leszel akkor talán lesz egy minimális esélyed arra, hogy bekerülj az MMA-ba.


ja és hogy képben legyél az MMA nem egy stílus hanem egy "viadal"... ahol a profik mögött pénzes szponzorok állnak.


aki meg "gyakorikérdések"-en kérdez ilyet(főképp ilyen módon-stílusban), abból sok esetben nemhogy sportoló de még gumininja se lesz...

2010. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

kedves válaszadó nyugodtan menj és keress egy másik kérdés,remélem ott hasznosabb választ tudsz majd adni, ha pedig a tudásod hiányos azt ne itt vezesd le,hanem inkább nézz utánna mielőtt leirsz vmit, kettő, közelítőleg sincsen közöd ahhoz h én mit hol kérdezek ez hadd legyen az én dolgom légyszives ott kérdezek ahonnan hasznos információt remélek, mert részben arra van ez az oldal hogy hasznos információkat osszunk meg tudtommal, de javits ki ha esetleg chatnek vagy okoskodásoknak hozták létre (a jószándékú segiteni akarást nem beleértve) :)

három, nincs bennem fölháborodás csupán egy normális irányba szeretném elterelni a dolgokat mert a továbbiakban sem kaptam választ a kérdésemre mert hozzád hasonszőrüek irogatják az roppant elmés kommentárjaikat ami engem baromira nem érdekel mert nem ezt kérdeztem, mi ebben a nehéz? és mégegyszer ha vki jószándékkal segiteni akar annak köszönöm de ezekből is elég kettő a 3. aki irna az a választ irhatná... és végül négy, visszatérve, nézz utánna, hogy van mma mint küzdősport, én is segitek hogy "képbe legyél" : van ilyen sport is, mmaba pedig bárki bekerülhet, aki elmegy egy ilyen edzésre,vagy elkezdi,a profikhoz pedig nem akarok bekerülni ezt te képzelted el magadnak,ilyet nem kérdeztem,esetleg olvasd el újra a 6 szavas kérdésemet,és mielőtt leirod hogy hülyeséget kérdezek, gondolod meg nem e te irsz hülyeséget és nem a kérdésre válaszolva, én itt lezártam, a további problámáidat más kérdés irójával oszd meg,és továbbra is várom a kérdésemre az értelmes választ... az neirjon aki a fenti kommentelőhöz hasonlóan fingja sincs h mit ir,(mint teljes mértékbe kitünik a "felvilágosító" hozzászólásból) inkább irjon másnak

köszönöm

2010. nov. 28. 21:58
 10/21 anonim ***** válasza:
Budapest 4.ker Káposztásmegyer Lóverseny tér.Asszem 10-14ezer/hó és a Tatár az egyik edző.
2010. nov. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!