Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 10 km 41perc alatt elfogadható?

10 km 41perc alatt elfogadható?

Figyelt kérdés
Tegnap futottam először ilyen hosszú távot. Sportoló vagyok tehát jól bírtam, nem fulladtam ki, orromon lélegeztem stb...Egyszerűen kíváncsi vagyok TI, hogy futjátok. Volt benne lejtős szakasz meg dombos is bőven, nagyon élveztem:)
2010. nov. 21. 18:24
 1/3 anonim válasza:
Hát, respekt. Én nem tudok lefutni 1 km-t se, épp ezért utálok is futni, mert sztem fizikailag vagyok képtelen erre:P A buszhoz azért még levágok egy sprintet, de ha távra kell futni, kitartóan, az esélytelen, rosszul leszek közben:D Lehet, hogy ki kéne vizsgáltatnom magam?:D
2010. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nemrossz
2010. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz idő. De az orron lélegzést felejtsd el, ez hatalmas baromság! Futni nem csukott szájjal kell, a szádon és az orrodon IS kell egyszerre lélegezni. Ki és be is! Szerintem 2 percet még javítani is fogsz, ha így teszel.
2010. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!