Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy 15éves lánynak milyen...

Egy 15éves lánynak milyen mozgást ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Valami aerobikos, vagy hasonló dologra gondolok. Nem vagyok tólsulyos, csak szeretniék egy kicsit karcsúbb lenni. Az étkezésemmel sincs baj. CSsk értelmes válaszokat kérnék! KÖSZÍ előre is!
2010. nov. 21. 17:19
 1/9 anonim válasza:
vedd meg a 280%-os flight ride-t az a kemény :D persze csak lvl 70-től meg ha van rá 5000 g-d :D
2010. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Úszás, kosárlabda, tánc, balett, még a tenisz is elmegy, csak ahhoz kell erő is, mondjuk attól is függ csapatsportot akarsz, vagy egyénit, vagy esetleg páros sportot, stb...
2010. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kicsit sem vagy kocka, első.


Amúgy futás, úszás, bicikli, görkori stb...

2010. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Zumba az most nagyon elterjedt, v Kangoo esetleg Dashboard.
2010. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én fiú vagyok, és az állóképességre próbálok rágyúrni mielőtt elmegyek valamit sportolni, és ehhez kerestem a neten home videókat, a youtubon rengeteg van.(pl írd be:"8 min") Vannak pl jóga oktató videók is, alapozásnak tökéletes, de a normális jóga órákat nem helyettesíti. és majd ha tavasz/nyár lesz ajánlom a bicóval suliba járást.(ha ismered a KRESZ-t)
2010. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Fuss át hozzám,itt lenyomunk egy mini maratont,aztán birkózunk egy kicsit,és a végén haza bicajozol.Remélem tetszik az ötlet.;)=D 16/F
2010. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tánc.Salsa?
2010. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
17:47-es nagyon humoros! Az elsőt leszámítva a kedves 17:47-el mindenkinek köszí! Ha tudtok írjatok még!
2010. nov. 21. 18:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Capoeira. Rugalmas, gyors, robbanékony és hajlékony leszel tőle, jó állóképességet ad, egy idő után, ha kitartóan csinálod, akkor 100%, hogy lefogysz.
2010. nov. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!