Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Muszáj mozognom, nagy a...

Muszáj mozognom, nagy a hasam, de nagyon betudom húzni, ezért azt hiszi mindenki hogy milyen vékony vagyok?! HELP

Figyelt kérdés

Csőgatyába nem látszik hogy kicsit "combos" vagyok a lábamon,és a csipőm kezd széles lenni de nem vészes,és a hasam nem hájas,hanem nagy,ezért betudom húzni úgy hogy vékonynak látszok.Arra gondoltam hogy 1 héten 3-szor van tesióránk,így azokon a napokon mikor nincs,lemegyek futni.plusz hétvégén is 1szer ha van időm.mennyit kéne futnom(időbe),hogy lemennyen a hasam? (természetesen nem vagyok hülye,nem fogok koplalni,csak annyi h este már almát eszek,vagy amit éppen találok gyümölcsnek)


13/L


2010. nov. 17. 20:13
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és azért is muszáj,mert nem sportolok,viszont mindennap sétálok kb 800-900 métert.
2010. nov. 17. 20:14
 2/8 anonim válasza:
78%

A futás jó ötlet,de a hasadra még a felülés is nagyon jó,jó sokat csinálj naponta vagyis fokozatossan,mert pl nekünk napi 200-400 felülést kell és nem így kezdtük ,jó mondjuk mióta megszülettem sportolnom kell,mert apám válogatott sportoló volt így elvárás,hogy mozogjon a család :D:D

de én szeretek is,vagyis imádok.De ha pl csak most akarnák elkezdeni sportolni és eddig punnyadtam volna nem lenne könnyű.

Fokozatosan kezdj el edzeni és tényleg ne koplalj.

felülést és homorítást is csak annyit csinálj amennyit bírsz és kicsit később megint,meg fontos,hogy RENDESEN melegíts be még futás előtt is,mert csúnya izomláz keletkezhet..meg a húzodások stbstb.


Viszont nem értem a csőgatya az kiemeli a 'hurkákat' akkor,hogy-hogy neked pont abba nem látszik??

És egész nap behúzzva tartod a hasad??ezt nem nagyon értem :D

2010. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

800-900 m séta...lol:P (jah és helyesen: lemenjen)

kezd húsz perccel, fél órát szerintem ki nem bírnál a kondícióddal...

maximalizáld fél óra futásban.


egyébként az úszás a legjobb alakformáló.

2010. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar akkor tényleg jó ötlet mozogni. A futás mellett csinálj hasformáló gyakorlatokat.


Amúgy nagyon látszik, ha valaki behúzza a hasát. Meg amúgy sem lehet egész nap úgy lenni pl. suliban.

2010. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1.nek és 3.nak:

már annyira megszoktam h behúzom,hogy az a megszokott nálam,valamikor azt veszem észre hogy itthon is behúztam.

ja és a csőgatyás dolgot úgy értem,hogy a lábaimat vékonynak tűnteti fel.

2.nak: köszi,amugy az úszás drága,futni meg ingyen is tudok,de gondoltam már rá,de most nem szeretném ezzel terhelni a szüleim.

2010. nov. 17. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy csak Te látod magad kövérnek, valójában pedig egy nagyon szép lány vagy!!! :)
2010. nov. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Én hatodikig egy iskolába jártam, ahol mindenki dagadtnak csúfolt, mert elsőben és másodikban pufi voltam és ezt így megszokták. Most viszont átmentem egy másik suliba és ott én vagyok az egyik legjobb csaj, már októberben egy csomóan elhívtak mindenhová, szinte nem is kell rám főzni mert mindig meghív valaki kebapozni :) Szóval lehet hogy tényleg szép vagy és karcsú vagy, csak nem veszed észre mert esetleg eddig duci voltál és így megszoktad magad. Esetleg írhatsz privit, megbeszélhetjük :)


13/L

2010. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolso,szivesen,de nemtudok..:)
2010. nov. 18. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!