Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok másfél hét alatt...

Hogyan tudok másfél hét alatt kondit szerezni?

Figyelt kérdés
Egy aerobic oktatói tanfolyamra megyek, de már hónapok óta nem mozogtam semmit!Ennyi idő alatt hogy hozzam úgy formába magam,hogy bírjam a tempót az oktatáson?
2010. nov. 17. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Úristen, nem azért kell aerobic-ot oktatni, mert máshoz nem értesz, vagy nem vettek fel, hanem azért, mert mindenkinél jobb vagy benne, és az életformáddá vált. Én tuti nem szeretnék nálad tanulni.
2010. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
9 évig táncoltam és ez nem ugrabugra aerobic, hanem "táncos"!A tánc pedig az életem!És ha tudni akarod, orvosira járok, csak kell a mozgás és inkább én oktatom, minthogy járjak valakihez!De én kérek elnézést!A suli miatt nincs elég időm mozogni és valahogy kondit kéne szereznem,hogy ne essek össze 10 perc után!De igazad van, legyél bunkó!
2010. nov. 19. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetek bunkó, mivel én is egyetemre járok, nem BTK, vagy GTK, és egyéb ilyen kamu szakra. Mégis van időm lejárni a terembe, akár este 10-ig is lent vagyok, mivel nekem tényleg az életem.
2010. nov. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lehet, viszont nekem nincsenek szüleim, mindent egyedül kell felügyelnem, megoldanom!Attól még,hogy fél évig nem volt sem fizikai sem lelki erőm mozogni, még nem kell elítélni!Örülök,hogy végre össze tudtam magam valamennyire kaparni és lettek új életcéljaim!Rohadtul nincs szükségem a bántásodra!Feltettem egy szimpla kérdést, nem hinném, hogy csak ilyen stílusú válasz érkezhetne rá!
2010. nov. 20. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!