Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? Segítsééég

Mit sportoljak? Segítsééég

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy úszásra gonodoltam de nem tudom hogy hova tudnék úgy eljárni egyesületbe hogy nem akarom versenyszerűen csinálni csak mondjuk heti 3 alkalommal. (17 éves és lány vagyok)
2010. nov. 9. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mér nem jársz csak simán uszodába?
2010. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na most ha úszni akarsz,mire érted a kérdést?:)Én ajánlom neked a vitorlázórepülést,a leggyönyörűbb sport,a legjobb időtöltés,és a leginkább emberségre tanít.Megtanulod becsülni,tisztelni a másikat,csak egymást kiszolgálásos alapon működik,így mindenki egyformán kiveszi a részét a munkából.Mindemellett életre szóló barátokat szerezhetsz,akikben mindig megbízhatsz-ilyenek a repülősök:)Persze,nem egy éppen lányos sport,de nem egy repülős barátnőm van(most is épp négyen vagyunk csak a mi repterünkön)és eddig még minden,,kívülálló"barátnémet úgy elbűvölte a repülés,hogy onnantól kezdve jönnének ész nélkül:)Vagy ajánlom még a lovaglást,a repülés mellett(szerintem)a másik legcsodálatosabb sport.Én abból indulok ki,mi a legjobb(szerintem),bár ez persze relatív-de jó szívvel ajánlom mindenkinek:)A jó mindenkinek kijár,ezért csábítom a népeket repülni,hadd legyen egy élvezetes öt percük:D
2010. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hopp,zárójeles szerintem kétszer volt:OBocsi:)
2010. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert az úgy drága minden alkalom olyan 1000 ft körül van és az heti 3-szor sok:S egyesületben meg szerintem olcsóbb. vagy akkor tudtok mondani valami olyan helyet ahol intenzíven lehet sportolni de nem drága?
2010. nov. 9. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:
havi 12ezret sajnálsz sportra? sokkal olcsóbban nemigen fogsz edzést találni. Menj el gyúrni, ott 7-8ezerből kijön a bérlet havonta.
2010. nov. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, Kedves Válaszoló, de 12 ezer forint igenis sok pénz! Felesleges úgy tenni, mintha minden bokorban pénz teremne, és szégyellnivalónak tekinteni, ha valaki meggondolja, hogy mire költi.

Kedves Kérdező, szerintem egyesületbe nem szükséges menned. Ha tényleg csak hobbisportként, kondíció javítására, az alakod karbantartására akarod űzni, és nem célod a teljesítmény maga, akkor elég, ha váltasz egy uszodabérletet, és amikor van időd és kedved, azaz ha akarsz, heti háromszor, akkor úszol amennyit gondolsz. Amennyiben nem célod növelni a teljesítményed, javítani a technikádat, és csak maga a mozgás a lényeg, felesleges az egyesület.

Utánanéztem, és sajnos legalább tízezerbe kerül egy heti három úszásra is alkalmas bérlet, szóval elég drága, de nézz körül, ha gondolod:

[link]

2010. nov. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló, ezért mondtam, hogy olcsóbbat úgyse nagyon talál...
2010. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez igaz... én asztaliteniszezek 8 éves koromtol. heti 9x edzés,korosztályos válogatott voltam. most 16 vok.


itt a havi pénz érte euroban:


Borítás havi 2x 25 euro.

Edzo heti 30 euro. (1,5 ora 15 euro) ez havi 4x van,tehát 120 euro.

plusz az utazás ami van hogy havi 1000 kilométer.

plusz ha van nemzetkozi akkor az nincs fizetve. svédekhez 500 euro volt 3 nap...


ha 12 000 forint drága akkor ez mi?

2011. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!