Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Abba szeretném hagyni az...

Abba szeretném hagyni az edzést. Szóljak az edzőnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy bemenjek-e szólni neki, vagy csak simán ne menjek többet. Nincs időm járni :S Novemberben 1 edzést voltam. Annak bevigyem az árát?
2010. nov. 9. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát azért őneki csak nem ártana szólni, már csak azért is mert van benned gerinc, elé mersz állni, ugye? (Ő ugyanezt fogja gondolni) ne legyél alamuszi. Mond ki amit akarsz, és meg fog érteni, sőt azt fogja mondani, hogyha bármi rendeződött, vár vissza. Ne felejtsd el: Gerinces ember vagy!
2010. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menj be ,és kérdezd meg , hogy kifizesd-e azt az 1 edzést.
2010. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha bemegyek mindenképpen kifizetem, most azt nem fogom megkérdezni csak ez az egész olyan kellemetlen :S
2010. nov. 9. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:

ohh miért az nem kellemetlen h arra nem méltatod,h szólj neki h te hülye többet nem jövök?

bemész, aztán megmondod neki, h többet nem jössz, mert sz-arsz az egészre egy nagyot aztán cső!

2010. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ha belegondolsz utolag neked is kellemetlen lesz,ha meglatod az utcán és mit tudom én,el kell forditanod a fejed és közben meg mondogatod,hogy "hátha nem vett észre"... Ugy gondolom,hogy mégiscsak ugy lenne a korrekt,ha eléállnál és megmondanad,hogy nincs idöd erre...
2010. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs ebben semmi kellemetlen, van, hogy az embernek nincs ideje az edzésekre vagy akár bármi már miatt is abbahagyja. Akkor válna kellemetlenné a dolog, ha sunnyognál. Bemész, elmondod, hogy nincs időd járni, és nyugodtan meg lehet kérdezni, hogy akkor a novemberi díj az hogy legyen. Ez egy teljesen korrekt eljárás.
2010. nov. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, azt mondta ha lesz időm majd menjek vissza :D
2010. nov. 11. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!