Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a személyi edzőnek teszek...

Ha a személyi edzőnek teszek fel kérdéseket, nem fog elküldeni?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, és szeretnék elkezdeni edzeni. Nagyon sok mindent elolvastam már a témával kapcsolatban és mindenhol mást írnak, úgyhogy nem nagyon tudom mihez kezdjek, ezért gondoltam, hogy akkor elmegyek egy személyi edzőhöz a konditerembe és befizetek egy bérletre, illetve megkérem hogy segítsen. A helyzet az, hogy már sok oldalon írtam kérdést, és mindenhol elküldtek a pics@ba gyakorlatilag (többek közt itt is), hogy mekkora egy tudatlan vagyok, meg hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni, először olvassak utána mielőtt bármit kérdeznék, stb... Nem voltak képesek felfogni, hogy a saját helyzetemre értem a dolgokat mindig, és hogy mindig az OLVASOTTAK ALAPJÁN KÉRDEZEK, még ha hülyeséget is. Lehet, hogy én vagyok a hülye, de tényleg már rögtön le kell hordani, ha valaki kérdez valamit, akár ha az hülyeség is? Hiszen azért kérdez... na mindegy... Szóval ezek után úgy döntöttem, hogy a sok tahóval a neten nem foglalkozom, és ezért megyek egy edzőhöz. Csak ezek után már nem nagyon merek kérdezni, mert ott is biztos hülyének néznek... Az edző szerintetek segít majd, vagy ő is csak képen röhög, aztán mondja hogy menjek innen? 18/F
2011. aug. 2. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha olvastál alapismereteket, és ezzel-azzal tisztában vagy, akkor nem kérdezhetsz orbitális nagy hülyeségeket. Viszont ha nem akkor előbb ezeket illik elolvasni.
2011. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az edzőért fizetsz, neki az a dolga, hogy akármekkora debilséget kérdezel, megmondja a tutit.
2011. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 °:Amigo:° ***** válasza:

Nem fog elküldeni :-)))

Hiszen az a dolga (dolgunk) hogy megtanítsuk és érthetően elmagyarázzuk hogy hogyan működik a tested és mit mivel érhetsz el. Ez szerintem elvárható egy edzőtől.

Hogy ebből mennyit fogsz fel elsőre, az már a Te dolgod, ha értelmes vagy és figyelsz, akkor nem lesz gond vele.


Nem tudsz olyan baromságot kérdezni, amit ne hallottam volna már. Többek között a híres "alapismeretek"-ben is van jó néhány, a Builderen megjelent némelyik cikket pedig azért szoktuk a kollégákkal megosztani a Fészbúkon, hogy jókat röhögjünk a sok marhaságon, amit összehordanak :-DDD

Csak kapásból 2 komolyabb oldal:

Tesztoszteron.hu és fitway.hu

Ezeket olvasgasd!

2011. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Amigo: Ne legyél olyan biztos benne, hogy minden hülyeséget hallottál már:) Az emberi butaság határtalan!:D:D:D

Egyébként az alapismeretekben milyen hülyeségekre gondolsz?

2011. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!