Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen martarcon tudnék...

Milyen martarcon tudnék otthon szaltót tanulni és hasonlókat?

Figyelt kérdés

Olyan matrac kellene amin ha fejre esek, nem töröm ki a nyakam.

Képet és árat linkeljetek légyszi.


2010. nov. 7. 15:16
 1/7 A kérdező kommentje:

Elírtam: martarcon=matracon

Bocsi.

2010. nov. 7. 15:18
 2/7 anonim ***** válasza:
otthon nem igazán ajánlom...
2010. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én itthon szeretném.
2010. nov. 7. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam mikor szüleim elmentek itthonról. Behordtam a kerti hintaágyról a párnákat, plusz az ágyakról is összeszedtem. Olyan szerencsétlenül estem, hogy elájultam. Még jó, hogy szüleim nem sokkal rá jöttek, ők "keltettek fel". Eszembe nem jutott azóta, hogy még egyszer próbálkozzak.
2010. nov. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké próbálgasd csak otthon, max kitöröd a gerinced és egy életre tolószékbe kerülsz. Hajrá...
2010. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De én úgy gondoltam, hogy olyan matracot veszek, mint ami a torna termekben is van, csak hol?
2010. nov. 9. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Legördítve "leérkezőszőnyeg" illetve "ugródomb" címszónál láthatod, hogy ezek borzasztóan drágák. Ha valamilyen oknál fogva megengedheted magadnak, akkor hajrá, de attól tartok, hogy sajnos tornaterembe kell járnod szaltót tanulni.

2010. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!