Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet reggel edzeni?

Hogy lehet reggel edzeni?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy reggel érdemes edzeni ha sportolsz! De olyan merevnek érzem ilyenkor magam, hogy alig birok mozogni, meg nehezemre esik bármit is csinálni! Mi ennek az oka?
2010. nov. 7. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Megszokás, csak az elején rossz. Felkelsz, kajálsz 1 órát emésztesz és kezded.

Én szerettem reggel is edzeni de a délutáni nekem a nyerő.

2010. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Nekem egy kínszenvedés a reggeli edzés.Ha futok akkor sokkal rosszabbak az időim mint délután.Súlyzózásnál meg majd meghalok a végére.Reggel még alig visz be szénhidrátot az ember nincs mit égetnie.Én ezt olvastam.
2010. nov. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már 1 éve csak reggel edzek(Súlyzós edzés). Hétköznap 3szor reggel 6-tól fél8-ig. Hétvégén pedig mindkét nap kb fél9-től 10-ig. Persze hétvégén néha csak szombaton edzek és vasárnap pihi. Amúgy már rájöttem hogy reggel edzeni csak úgy jó ha előtte felkelsz 1 órával. Gyorsan felkelés után kajálsz vagy bedobsz egy fehérjeturmixot mondjuk zabphelyellyel. Edzést pedig azzal kezded hogy mondjuk futógépen vagy ellipszis tréneren vagy mondjuk biciklin lenyomsz 5-10percet bemelegítésnek. Meg kicsit fel is ébredsz tőle.


Én ezt szoktam csinálni. Ha igy csinálod szerintem tuti hogy jobb lesz. Próbáld ki! Várom a tapasztalatot!:)

2010. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Bocsi a szóismétlésért. Utólag vettem észre. Meló közbe nehéz fogalmazni.:D
2010. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!