Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen hasizom fejlesztő...

Milyen hasizom fejlesztő kütyüt vegyek?

Figyelt kérdés
Császár után vagyok, és előtte sem volt szép hasam , de most... igazi almafazon hogyan legyen körte? Láttam ilyen háromszög alakú gépeset, meg csővázasat, ezek kis helyet foglalnak... melyiket javasoljátok? Üdv!
2010. nov. 5. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
bocs hogy ezt mondom ,de nem a pénzedet kéne költeni gépekre,hanem a kitartásodat kéne növelned először, simán tudsz felüléseket csinálni földön is (puha talajon) és azt variálni!
2010. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen pénzt akarsz kidobni, nyugodtan vegyél ilyen gépeket, egyébként meg ott vannak a sima hasizom erősítő gyakorlatok, és zsírégetéshez a futás. Ingyenesek, és ráadásul a gépek sem hatékonyabbak.
2010. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudok futni, a felülésnél meg gondoltam ilyen segédeszközzel nem húzódik annyira a gerincem, de azért köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 5. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Már annyit beszéltél itt a gyümölcsökről, hogy éhes lettem :D Én meg banán alakú akarok lenni :)

Na de nézzük csak, se felülés se futás... akkor miért nem kerékpározol? Veszel egy jó kis szobabiciklit a télre tekersz vele váltott tempóban és tádámm!

Az ilyen szuper gépeket hagyd a csudába, bár nem tudom milyenre gondoltál, de ami túl sokat ígér az csak kamu lehet.

2010. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semelyiket sem javaslom.győzd le a lustaságod,és kezdj el valamit mozogni,ne kifogásokat keress.
2010. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!