Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a hátránya a Scitec féle...

Mi a hátránya a Scitec féle fehérjéknek, a természetes fehérjékkel szemben?

Figyelt kérdés

Mert egy barátom, aki fehérjét szedett, és abbahagyta az edzést, sokkal hamarabb leeresztett, mint én aki semmit nem szedtem, csak sok természetes fehérjét toltam husival, tejtermékekkel.

Kérem hogy csak azok írjanak ide akik értenek hozzá.


2010. nov. 4. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz. Ezt a "leeresztett" szót mellőzd inkább, így elég provokatív jellegű a kérdésed. Valószínűleg azért maradt meg neked több ideig, mivel utána is több fehérjét ettél.
2010. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A Scitec természetes fehérjéből van (tejsavó)
2010. nov. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ABBAHAGYTA AZ EDZÉST!!! ezér eresztett le, nem a fehérje miatt.
2010. nov. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abbahagyta az edzést. Így a testének nem volt szüksége akkora izomzatra. Ezért lebontotta egy részét. Ennyi a trükk. Ez nem tégla hogy egyszer felépíted és ottmarad.:D Max BCAA vagy Glutaminnal egy részét meg tudod tartani egy darabig. Ja és tudod mi szokott leereszteni? A labda meg a gumi.:D Az hogy kinek milyen hamar bontja le a szervezet az izom egy részét az függ a kajálástól, testmozgástól sok mindentől.
2010. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!