Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biztonságos a Kárpátokban...

Biztonságos a Kárpátokban futni egyedül?

Figyelt kérdés
Itt vagyok a Kárpátoknál, Erdélyben Brassótól nem olyan messze. Nagyon szeretnék futni, mert nagyon szép a táj és szeretnék a természettel ilyen módon összekapcsolódni, viszont úgy tudom hogy Romániában kb. 6000-7000 medve él, ami eléggé aggaszt. Természetesen a túra útvonalon maradnék.

ma 10:59
 1/9 A kérdező kommentje:
18 éves fitt srác vagyok, ha ez számít valamit
ma 11:00
 2/9 anonim válasza:
Úgyis futni akarsz nem? Legalább lesz rá okod.
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D
ma 11:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerinted kialakított túra útvonalakon túrázni szabad, de futni nem? Nem fogod zavarni a medvéket, ha nem táborozol azok sem fognak téged megközelíteni
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak a futással felkelthetem a figyelmüket és betriggerelhetem őket és levadászhatnak
ma 11:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan részen ahol ismerten van medve, tilos egyedül csendben menni. Turazoknak is azt ajanljak hogy sokan es hangosan
ma 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akassz a nyakadba egy kolompot, azt messziröl meghallja a környék összes macija.
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez így van, de kisebb csengettyű is elég.
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem a medve ott gond, pont a héten volt egy videó, ahol a futó srácot körbe vette egy falka pásztorkutya. 2 szerencséje volt, az egyik, hogy a pásztor észre vette, a másik a fél literes paprikaspray.
ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!