Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Életmódot váltottam, ami...

Életmódot váltottam, ami szuperül megy eddig. Viszont mozgásban lenne pár kérdésem hozzáértő van itt?

Figyelt kérdés

Kétféle mozgást végzek. Fitness karika, ami először nehezen ment, de már most 40perc megy egyhuzamba, a pulzusom kb végig zsírégető tartományban van.

Futópadon való gyaloglás, ami kb 4km/h 10 perc után 170 a pulzusom, az óra szerint anaerob tartományban van. Ezen még most max 25 percet birok. Több kalóriát égetek egy olyan edzéssel ami jobban igénybe veszi a testem? Mindkettőt tervezem csinálni legalább heti 5x napi 30 percben. Nagy súlyról indultam, most vagyok kb. 106 kg 10kg ot fogytam már. Ha ez lényeges.


ma 17:47
 1/6 anonim válasza:
10%

Egy komoly súlyzós edzés jóval több kalóriát éget és még több haszna is van hosszútávon.

Felesleges kínozni magad, nem attól fogsz jobban fogyni, hogy többet izzadsz.

ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem szeretnék izmot építeni. Azt majd akkor, ha már közelítem az álomsúlyt. Ezeket szeretem is csinálni, mert ugye az is fontos. A karika zenére szinte élvezet, és csak égeti a zsírt. Még ha nem is annyit mintha 30kgot emelgetnék.
ma 18:03
 3/6 anonim válasza:
Attól független a válaszom továbbra is az, hogy nem kell túlzásba vinni a kardiót. Étkezést kell nézni akkor.
ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A zsírégető tartomány a hatékonyabb, hisz az a zsírégető tartomány. :) [link]


Mozogj amit jól esik, súlyzós edzéssel még nagyon ráérsz, lehet még az ízületeidnek sem lenne jó. Szerintem most jók ezek a kardió mozgásformák, aztán később majd érdemes olyan edzést is csinálni amitől izmosodsz.

ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként az étkezést szigoruan tartom. A 10kgbol 6 csak attol ment le.
ma 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:

"Egyenlőre nem szeretnék izmot építeni. Azt majd akkor, ha már közelítem az álomsúlyt. "

Ez nagy butaság.

Tapasztapat.

Ha csak kardióval fogysz, plöttyedt leszel

ma 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!