Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg kevés a szobabicikli?

Tényleg kevés a szobabicikli?

Figyelt kérdés

Éveken át semmit nem mozogtam és 167 centihez 74-75 kg voltam. Lefogytam pár éve 60 kilóra amit tartok is és elkezdtem szoba biciklizni. Én furcsa mód szeretem és nem ruha szaritokent funkcionál. Nyáron gyakran sétálok le a hegyről fel a hegyre, mert a magasban lakunk. Heti 4-5 x 40 perc szobabicikli megvan ennek ellenére a tesom aki konditermi erősítő edzést csinál mindig nyomaszt h nekem is kene mert akkor formasabb lennék. Nincs az az insta fitnesz fenekem de nekem tetszik. Egészség szempontjából nem elég amit csinálok?

A ver képem sose volt ilyen tökéletes mint miota lefogytam és biciklizek.

31/N


ma 04:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Egészség szempotnjából tökéletes a szobabicikli.

És igen, azt jól tudod hogy a szobabiciklitől alapvetően nem leszel izmosabb.

De rengeteg más pozitív hatása van

ma 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Egészség szempontjából nem elég amit csinálok? A ver képem sose volt ilyen tökéletes mint miota lefogytam és biciklizek"

Ez nem elég válasz a kérdésedre?

ma 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!