Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Paintballban csalásnak számít,...

Paintballban csalásnak számít, ha rálövök arra, aki hozzám lopakodott?

Figyelt kérdés
Haverokkal elmentünk paintballozni, és az egyik ellenfél hátulról megérintette a válam, és azt mondta, "puff, meghaltál" , de valójában nem is lőtt le, hanem csak hozzám ért a kezével. Erre én megfordultam és meglőttem, majd ordibálni kezdett velem, hogy ilyen közelről nem szabad lőni, és már egyébként is kiestem a játékből azért mert a hátamhoz tudott lopakodni.

tegnap 20:49
 1/4 anonim válasza:
Igen. Ráadásul elképesztő tahóság közvetlen közelről meglőni valakit.
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miért én estem ki a játékból, ha nem is talált el senki?? Francnak van értelme a puskának, ha használni sem szabad, és helyette az minősül találatnak, ha hátulról hozzáérsz az ellenfélhez. Nonszensz.
tegnap 22:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez így tulajdonképpen fogócska, nem is paintball
tegnap 22:04
 4/4 anonim válasza:

Semmi nonszensz nincs benne kisfiam.


"Francnak van értelme a puskának"


Az, hogy távolról kiiktasd az ellenfelet. Nem az, hogy közvetlen közelről teljesen felesleges fájdalmat okozz hisztiből.

tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!