Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az edzésterv...

Mi a véleményetek az edzéstervemről? 18éves vagyok. Lassan 2éve edzem.

Figyelt kérdés

Hétfő és Péntek: mell-hát


mell: fekvenyomás 5*8,45*os fekvenyomás 5*8, chest-press gépen nyomás és a végén keresztcsiga.


hát: T-rudas evezés, mellhez húzás széles fogással, nyakhoz húzás és fűrész


Szerda és Vasarnap: teljes kar ( bi és tricepsz )


Bicepsz: egykezes 10kg aztán 12kg-val karonként 10*5,21ezés, csigán kétkezes bicepszezés.


Tricepsz: csigán letolás kétkezessel, csigán letolás egykézzel, homlokhoz engedés franciarúddal fekve, lórúgás.


Minden edzés végén hasazom. Váll nincs benne az edzésben mert nyáron lesérült és kihagytam 2honapot. Lábra nem edzem az megvan alapozva 5év focival és 2év úszással.


Táplálkozás: napi fél kg csirkemellfilé /marha elosztva hozzá barna rizs (300g) 2turmix: 1adag 100%whey prot. Prof. Banán,100g túró, tej, dextroz,1 tojás fehérjéje. Most kreatin monohidrát kúrán vagyok. 76kgról 81kg jött fel eddig.

Edzés előtt meg megy a hot blood.


2010. nov. 3. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

szar.


Azér mer fociztál, lábazni kell. Nagy testrészekre túl kevés gyakorlat, kicsikre (PL tricepsz) túl sok. Alapgyakorlat a fekvenyomáson kívül nincs. Orbitális hiba. Túl sok gépet használsz. Az csak akkor jó, ha fájnak az izületeid.


Váll: sérült. ok, mégis 2 szögben tudsz nyomásokkal edzeni... hogy is van ez?


másrészt az elosztás is tré. 2 nagy izomcsoport egy napon, 2 kicsi a másikon. egy mellet és egy hátat nehéz rendesen leedzeni egy nap. mell tricepsz, hát bicepsz.

2010. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző kb leírta az égbekiáltó hibákat.1 dologgal nem értek 1et
2010. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És véletlen nyomtam ezért 1 enter


Tehát az edzésbontás.Az 1 egyéni dolog.Kinek ez kinek az jön be DE


Ha szar a vállad akkor mell-váll.A válledzés a hátsó és kisebb mértékben az oldalsó deltát célozza meg mert az elülső kap a nyomásoknál.


A lábat nem árt külön napra tenni mert azt ha rendesen megedzi az ember nem fog tudni mellette mást is megedzeni.

Így kizárásos alapon marad a hát-kar

2010. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Támogatom az előttem hozzászólót.

Rossz az elosztás, illetve agyakorlatok mennyisége és felvan cserélve..

Ráadásul a teljeskarba beleszámít még az alkar is...(csuklóbehuzás jógyakorlat)

Ráadusál vádlira ha nem is de combra midnenképpen eddzél...:)

A kaja az rendben van;)


Ice;)(16/f)

2010. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

eddig volt mell-bico és hát-trico csoportosítás.

a mostanit a héten kezdtem el tesztelés céljábol :)

2010. nov. 4. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!