Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szereintetek ez jó? ( bővebben...

Szereintetek ez jó? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
14 éves létemre 1kgos súlyzóval 200 megy ballal 300 jobbal.. 1 hónap alatt el lehet vele érni valamit?:/
2010. nov. 3. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 kilós súlyzóval mit akarsz ? Szerezz egy legalább 5 kilósat . Amúgy meg mind2 kézzel ugyanannyit kell csinálni . De hát egy picivel legalább jobb , mintha semmit sem csinálnál .
2010. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom csak honnan vegyek 5kgos súlyzót?:) bal kicsit gyengébb+a csuklóm fáj avval csak 200 megy :)
2010. nov. 3. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Keress rá neten súlytárcsákra meg rúdra lehet, 10,20 Kg-s készletekbe kapni.. De ha csak ennyi megy maradj a fekvőnél alapozásként, mert nem árt... Bár az 1 kg /200/300 se rossz..De ide kell étrend is. De szerintem neked még fölös lenne. Az hogy 200-at tudsz az elég sz*r de ezzel nem fikázniakarlak mindenkinek van egy genetikája.. Nekem pl 12 Kg-val megy 200 de nem egyszerre de emellet csinálok mást is.

14/F

2010. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ez így akkor sem jó semmire . Ha az egyik gyengébb, akkor az erősebbel is annyit kell csinálni , mint a gyengébbel . Egy 5 kilós súlyzó nem drága , csak össze tudod szedni rá a pénzt valahonnan , az 1 kilós SEMMIRE SEM JÓ .
2010. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó de én most kezdtem el:/ nem akarok valami kigyúrt állat lenni, csak azért meglegyen a felsőtest...
2010. nov. 3. 13:49
 6/7 A kérdező kommentje:
[link] 5500ft kiszállítással:D nem is sok:P ez megfelel szerintetek?
2010. nov. 3. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez jó lesz szerintem .
2010. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!