Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok így ügetni ?

Hogyan tudok így ügetni ?

Figyelt kérdés
Szóval az edzőm mindig mondja hogy ne rugdossam a lovat hanem szorítsam meg hogy állítsam meg a lábam ne mozogjon viszont így nem tudok könnyű ügetni mert megáll a ló még hogy amikor hajlítom kiskörön akkor tolni kell kifelé a farát de akkor szintén megáll ha tolom kifelé mert nem tudom hajtani ha egyhelyben kell lennie a lábamnak az edzőm meg nem érti hogy mi a problémám

szept. 8. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Videód van? :) Mert elég sok dolog lehet a háttérben, és látatlanban tanácsot adni nehéz
szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs videó
szept. 9. 17:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne várj hiteles választ senkitől szerintem
szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért szerintem elég sok információt megadtam inkább az a kérdés hogyan lehet jól végrehajtani a feladatot az a probléma mozog a lábam ugetes közben aminek egyhelyben kéne maradnia és ki hogy tudja megcsinálni
szept. 9. 19:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nem adtál elég információt, ennél sokkal összetettebb a lovaglás, habár még most valószínűleg nem látod át.
szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elmondom mégegyszer mozog a lábam amikor ügetek mert így hajtom a lovat de ha nem mozog a lábam hogyan tudnám hajtani ez a kérdés nem tudom ehez milyen plusz információ kell
szept. 10. 09:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nálam lennél lovasként futószáron ülésjavítás lenne a program. Először függetlenítenénk az üléstől a csizmát különféle feladatokkal, és aztán megtanulnád egyhelyben tartva használni, eleve így tanítjuk a csizma használatot, tehát addig nem kellene elengedni a lovast, amíg a lábát stabilan tartva nem tudja előre hajtani a lovat.
szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De hogy hajtsam a lovat mármint ha a lábamat nem böktöshetem
szept. 10. 12:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Lábammal , mert szórítani csak tanügetésben tudom de könnyű ügetésben nem
szept. 10. 12:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam, nem bökdössük a lovat, nem kell felhúzni a sarkunkat a csizmasegítség adásához, hanem leengedett bokával összefelé szorítani kell, így marad mély az ülésed. Könnyű ügetésben akkor kell zárni csizmát, amikor leülsz, tehát állásban nem kell zárni, olyan, mintha tanügetésben zárnál.
szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!