Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nő vagyok sosem fogtam súlyt...

Nő vagyok sosem fogtam súlyt járni szeretnék edző terembe hogy fel szedjek egy kis súlyt magamra a combjaimra és a fenekemre hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Nő vagyok 26 éves 2 gyerek annya, sosem edzettem hogyan kezdjek neki ? Csak a combjaim szeretném ha vastagodnának és a fenekem a többi izomra nem szeretnék edzeni mit szedjek ? 170cm és 53 kg vagyok

szept. 8. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd egy személyi edzővel. Ő megtanítja, hogy mit hogyan csinálj, ha rosszul csinálod a gyakorlatokat, nagyon könnyen lesérülhetsz és az bizony nem 2 hét, mire helyrejön, sőt maradandó baj is lehet belőle. Én 10 éve kondizok, első 2 évben edzőhöz jártam, nagyon jó alapot adott.
szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"hogyan kezdjek neki?"

Nézz YouTube-on edzés és táplálkozás témában videókat, podcastokat.

"Csak a combjaim szeretném ha vastagodnának és a fenekem a többi izomra nem szeretnék edzeni"

Ortopédiailag elképesztő káros csak egy-két izomcsoportra edzeni, a többire pedig nem, úgyhogy vagy eddz minden izomra, vagy el se kezdd ezt a sportot.

"mit szedjek?"

Ha életedben nem fogtál súlyt, akkor miért szednél bármit? Mit vársz tápkiegészítőktől, amíg az edzés és az étkezés alapjaival sem vagy tisztában? Tudást és tapasztalatot szedj!

szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdj egy személyi edzővel 1-2 hónap alatt megtanulsz mindent.


Tele a terem autodidakta módon tanult emberekkel es borzasztó szabálytalanul csinálják a gyakorlatokat amivel óriás terhet tesznek néha térdre, néha gerincre, nyakra stb.


Szóval keress egy jó edzőt. Aki az idődben 100 százalek rád figyel, tanít, segít

szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!