Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy oldjátok meg olyankor az...

Hogy oldjátok meg olyankor az edzést?Nemrég kezdtem konditerembe járni és van amikor tele van meg köredzés van és minden foglalt.Arra gondoltam,hogy inkább hazamegyek.

Figyelt kérdés
Köredzésnél is vannak 5en az edzőnél és 5gépet lefoglalnak,felváltva edzenek rajtuk.
júl. 21. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem járok olyan helyekre, ahol a nyilvános teremben a vendégek nem tudják használni a gépeket, mert egy edző egyszerre viszi 5 ügyfelét, akikkel 5 különböző spotot is elfoglal, ezáltal nem lehetséges igénybe venni azt a szolgáltatást, amiért fizetsz. Járj normális helyre. A nagyobb termekben ilyen probléma nem igazán van. Lehet, hogy azok valamennyivel drágábbak, de soha nincs gond.
júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez a legnagyobb terem,lábazni szerettem volna,de foglaltak voltak a gépek.

Ilyet amúgy megtehet egy edző?

júl. 21. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Jelezd a recepción, vagy a vezetőség felé, de valószínűleg a terem inkább az edző 5 fizető vendégét fogja előnyben részesíteni 1 fizető vendég ellenében. Ha tömeges lenne az elégedetlenség, és ezt megéreznék a vendégszám csökkenésén, akkor nyilván változtatnának, de amíg adott egy edző, aki odaviszi rengeteg kliensét, és van egy-két srác maximum, akik húzzák a szájukat, azt leszarják.
júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem,igaz sajnos

Köszi

júl. 21. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Én 3 terembe jártam eddig, és mindenhol kimondatlan szabály volt, hogy a személyi edzések bizonyos értelemben előnyt élveznek...

Persze, nem fognak ledobni egy gépről, de odaáll az edző az ügyfelével, és jelentőségteljesen megkérdezi, hogy "Ezt még sokáig akarod használni?" vagy pl. ráül az egyik gépre, míg az ügyfele a másikat használja, így "foglalva" neki...

A terem szempontjából meg lehet érteni... egyik oldalon a te bérleted ára, másikon az ügyfél belépője, a személyi edzésért fizetett pénz, és a "leadó", amit az edző fizet (nyilván számla nélkül...) a teremnek.

Szerintem a termek akkor örülnének a legjobban, ha mindenki vagy csoportos, vagy személyi edzésre járna, illetve lehetőleg mindkettőre, mert a 12-15.000 forintos korlátlan bérlettel egyedül, heti 4-5x edzők bizony nem a legjobb üzletet jelentik...

júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk régen a városunk kosárlabda csapata nyomatta így, hogy bejöttek, és a fél termet elfoglalták. Ez persze sokaknak nem tetszett. Az lett a vége, hogy megmondták, ki is lett írva, hogy melyik nap, hány órakkor jönnek a kosarasok, és akkor tudtad mire számíts.

Ha jól emlékszem 2-3-szor jöttek egy héten, kora délután, és max. 1 órát voltak benn, szóval sok vizet nem zavartak, mondjuk ha pont akkor mentél edzeni, akkor zavaró tudott lenni, hogy a fél termet lerohanták.

júl. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!