Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolók, hogyan látjátok,...

Sportolók, hogyan látjátok, általánosságban mennyire fitt, edzett, sportos a magyarok többsége?

Figyelt kérdés
szept. 1. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy rendkívül jó kérdés. Kár, hogy csak sportolók válaszolhatnak. :)
szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy wellnessbe, strandra, vízpartra itthon vagy valamely kelet-európai országban. A látott emberek 90%-a kortól függetlenül túlsúlyos, vagy olyan lerobbant fizikai állapotban van, hogy szomorú nézni.
szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, gáz a helyzet. És csak szimplán a megfelelő táplálkozás rengeteget javítana a helyzeten, de láthatóan az is annyira ritka, mint a rendszeres edzés.
szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

2, így van, plusz spékeljük meg azzal, hogy bizonyos kor felett tényleg olyan szétbombázott állapotban vannak rengetegen, hogy járni alig bírnak. És ilyenkor még sajnáljuk is meg őket, amiért 50-60 évig sz*rtak a testük alapvető karbantartására.

Nem tudom, hogy sportolók alatt mit értesz, nekem van versenyigazolásom és járok versenyekre, de nem vagyok se kigyúrt, se profi. Amatőr szinten versenyeznem.

Szóval azok közül, akik legalább mozognak valamit (torna, futás, ilyesmi), azoknál még kevesebben vannak azok, akiknek ezen felül van valamennyi labda-, ritmusérzéke. Mert szép dolog a torna meg ezek, de szerintem az igazán nagy sportértékkel rendelkező sportteljesítmény az, amikor vagy ritmusra kell csinálni valamit vagy pedig labdajátékok kapcsán kell komplex feladatokat csinálni.

szept. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!