Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég e egy nap pihenő egy...

Elég e egy nap pihenő egy izomcsoportnak?

Figyelt kérdés

Szóval igy csinálnám:

1.nap:mell,bicepsz

2.nap: tricepsz,hát


Ezt igy folyamatosoan felváltva. Szóval pl a mell s bivepsznek pihenő nap mikor a tricepsz, hátat csinálom.

Igy elég? Vagy több kell neki?


2010. nov. 2. 20:46
 1/5 anonim válasza:
Váll,Láb? :D Amúgy szerintem 2 nap után pihenj 1 napot!! Attól nem nősz gyorsabban ha abba se hagyod az edzést!Kell 1 kis regenerálódás az izomnak is!
2010. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vállam széles, most intenziven megpróbálom behozni mellel, és bicepszel,

lábra meg futni szoktam, igy is elég izmos, és nem teszem ki veszélnyek, mert lábat edzéssel a legkönnyebb megsérteni.


Lehet igazad van az 1 nap semmittevéssel kapcs! Igy igaz az izmok igazából nem edzés hanem pihenés alatt fejlődnek. Csak nem tudtam elég e egy nap nekik.

Köszi!

2010. nov. 2. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem ez akkora hülyeség hogy hány nap pihenő kell. Az ember érzi azt hogy milyen állapotba van az izma. Nekem van hogy egy nap alatt teljesen regenerálódik. De van hogy csak 2-3 nap. Nagy hülyeség hogy vállra nem edzel. Attól még hogy izmos attól még nem biztos hogy erő is van benne. Ugyanúgy edzél arra is.
2010. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a testépités lényege a pihenő és az étkezés mert nem akkor nősz amikor edzel hanem amikor pihensz mert akkor épülnek az új izomrostok,ha te mindennap edzel és nem hagyod hogy épüljenek soha nem fogsz nőni csak erősödni.az izom regenerálódásának 48 óra kell szóval tarts egy pihenőnapot mindenképp
2010. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat:)
2010. nov. 3. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!