Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futópad ( sétapad) vagy az...

A futópad ( sétapad) vagy az eliptikus tréner a jobb választás egy antisportoló ( max sétlni szerető) számára ha egy kicsit fogyni szeretne?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy sportember de mostanában sétálni járok (gyorsséta). Futni nem tudok, nem szeretek. Viszont hogy rossz időben is tudjak valami mozgást végezni arra gondoltam, hogy beruháznék valamelyik sporteszközre .

Ezeket az eliptikus trénereket néztem nem tudom erre a célra megfelelőek e? vagy inkább egy sétapadot érné meg vásárolni? (nagyon kevés a helyem a lakásban az eszköz számára :( ezért gondoltam a tréner kisebb helyen elférne???

[link]


[link]



júl. 31. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
SOkkal többre jutnál, ha "rossz időben" is kinn a szabadban sétálnál, az egészségedet meg az immunrendszeredet javítod ezzel, a mozgás mellett.
júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Utálok futni. De a futópadon bármeddig elvagyok. Nem tudom én sem, mi a különbség.
júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tizen éve van egy hasonlóan alacsony kategóriás ellipszisem. Nekem nagyon bejött. Ülőmunkám van, esténként tekergetem, jól esik a mozgás, közben nézem a tévét. A fogyásba is besegített. Közben kiderült némi csontritkulás, arra különösen jó, nincs rázkódás, nem terheli annyira a gerincet, csípőt. Mondhatom, hogy megérte az árát, ajándékba kaptam különben, mert ki volt, ki van használva.
júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elliptikus tréner kíméletesebb az izületekhez. Én azt venném a helyedben.
aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!