Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Panírozott halrúd fogyókúrába...

Panírozott halrúd fogyókúrába nagyon rossz választás?

Figyelt kérdés
5 darabot ettem, párolt zöldségekkel
2023. márc. 11. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Minden étel beleillik a fogyókúrába, ha az belefér a kalóriabeviteledbe.


Azaz, ha te 5db halrudat ettél, de a nap végén belefértél a kalóriakeretedbe, akkor semmi probléma.


Az pedig, hogy ez hány kalória volt, senki sem tudja megmondani. Ezért is fontos, hogy fogyókúránál kifejezetten figyelj arra, hogy miben mennyi kalória van. Kalóriadeficit nélkül nem fogsz fogyni. Ehetsz te csak zöldséget, de ha a zöldséggel kalóriatöbbletben leszel, akkor hízni fogsz.

2023. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell éheztetned magad.
2023. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kalóriakeretbe beleszámolod, akkor mindegy a fogyás szempontjából. De így most a konkrét fogyókúrától elvonatkoztatva, szerintem egy egészséges életmódnál, étrendnél sem baj, ha az embernek néha becsúszik ilyesmi. Mármint, szerintem ha valaki törekszik az egészséges életmódra, az remek, viszont ha az ember minden mást kizár (amit amúgy szeret, csak nem feltétlen egészséges), az nem egy jó megoldás. Minimalizálni kell, nem pedig teljesen kizárni, mert szerintem az a végén pont fordítva fog elsülni.
2023. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Sütőbe sütve ezek nem veszes ételek kalória szempontjából
2023. márc. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem rossz választás, ami belefér a kalóriakertedbe, de tegyük fel, hogy léteznének rossz választások: szerinted egy egyszeri étkezésen, 5 darab halrúdon mi múlik?
2023. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!