Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kell megtanulni húzóckodni?

Zsiráf40 kérdése:

Hogy kell megtanulni húzóckodni?

Figyelt kérdés
Már 2023 április óta eddzek először a fekvőtámasz padnál tolóckodás csináltam. Azóta már tudok tolóckodni párhuzamos korláton 5-8. Fekvőtámasz, plank, fordított evezés. Sajnos nem mindig van időm kimenni a s.w. parkba akkor otthon fekvőtámaszozok meg plankelek. Rengeteg videót megnéztem de mèg mindig nem tudom és már nagyon idegesít hogy még mindig nem megy 😢. Most jelenleg edzőhöz nem tudok menni sajnos! Valami tipp? Lány 22éves és vékony testalkatú. 160magasság bármennyit is eszek 46kg vagyok.

júl. 22. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Australian row és pullup negatív. Ha az australian row nem megy, akkor abból is a negatív.
júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na ilyen nincs, hogy bármennyit eszel azzal súlyt tartasz. Ez fizikai képtelenség. Számold 1 hétig pontosan, hogy mennyi kalóriát fogyasztasz, majd emeld meg 500 kalóriával.

Ha nem növekedik a súlyod akkor az izmaid sem nagyobbak, ezáltal az erejük sem olyan mint lehetne olyan kalóriabevitel mellett mint amire szükséged lenne. De ha nem is tudsz annyit enni ami tömegelésbe vinne az sem baj, viszont a súlytartáshoz szükséges kalória mellé kellene súlyzós edzés + magasabb 1,6-2g/tskg fehérje, és a súlytartós kalóriád mellett is izmosodnál, formálódnál és erösödnél ezáltal ez a gyakorlat is megvalósíthatóvá vállna.

júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!