Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv kép alapján? (...

Edzésterv kép alapján? ( bővebben lenn )

Figyelt kérdés

Sziasztok . Az utóbbi időben sokat olvasgatok a testépítésről . Szálkás alkat vagyok. Tudnátok nekem segíteni hogy tudnám elérni ezt a testalkatot? ( kép lenn )

És hogy miket lenne érdemes szedni ? vagy csak simán natúrba? [link]

vagy legalábbis ilyesmi lenne a cél. Nem nagydarab-ság hanem hogy szép legyen.

köszi előre is .


2010. okt. 31. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Álmodik a nyomor... sokat olvasgatsz, mi? Edzés, esetleg?nyavalyás edzéstervért is itt kuncsorogsz, de már kokszon jár az eszed.


Az a szitu, hogy te pontosan az a kis kuki vagy, aki kokszal se érne ennek a fizikum nak a közelébe.

2010. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

oké. 6év karate és pár hónap thaibox lemaradt. ez most számít ?:) 1 hónapnál többet még nem töltöttem többet huzamosan kondi teremben.

és nem a kokszon jár az eszem :) ezért kérdeztem hogy elég e simán natúrban, mert úgy tudom hogy a natúr izom szebb mintha pl tömegnövelővel éred el ugyanazt. de azért köszi a választ =))

2010. okt. 31. 23:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a csávó a képen natur az tuti.Ezt min 2év gyúrással tudod elérni,jó táplálkozással.Egyébként csak a megvilágítástól tűnik annyira extrémnek a tag.
2010. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen ,haverom is ezt mondta a megvilágítást leszámítva, csak kíváncsi voltam. köszi szépen a választ
2010. okt. 31. 23:42
 5/10 anonim ***** válasza:

"hogy a natúr izom szebb mintha pl tömegnövelővel éred el ugyanazt"


olvasgass még 1 hónapig, mert ekkora baromságot rég olvastam

2010. nov. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6 ev edzéssel már így kéne kinézned...
2010. nov. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

HA tudsz angolul, akkor itt a megoldás (A KÉP ALATT):

Nutrition

∞ Eat every 2½ to 3 hours. This will do more for your metabolism than any supplement on the market.


∞ Always have protein with carbohydrates to reduce insulin spike resulting in fat storage.


∞ Get a high carbohydrate meal 2-3 hours before training (focus on complex carbs for long-lasting energy).


∞ Within 30 minutes of finishing your workout, get a high protein, high carbohydrate shake. Whey protein is ideal for fast absorption and this is the one time you don’t need to avoid simple carbohydrates. The insulin spike that you are usually trying to avoid is ideal post workout to shoot nutrients back into your muscle as quickly as possible. Shoot for 20-30g of protein and 40-70g of carbohydrates.


∞ Stay properly hydrated at all times!

2010. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1. Azt csak hallottam hogy a natúr izom szebb.

2. 6év edzés nem konditeremben történt és mivel küzdősport, ezért az állóképesség az meg is van.

3. igen ,ezt elolvastam.


köszi mindenkinek a válaszokat

2010. nov. 1. 10:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy olvasgass utána, mert ha ilyet elhiszel, akkor az alapokkal nagyon nem vagy tisztában. Egyébként a natúr - nem natúrt azt inkább szteroid nélkül - szteroiddal szokás értelmezni, nem táplálékkiegészítő nélkül - táplálékkiegészítővel.
2010. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
olvasgass utána öcsi. akkor majd talán rájössz hogy mi is a tömegnövelő. és hogy a tömegnövelő is naturál. foggalmad sincs az alapokról. először azt kéne elolvasni. body.builder.hu ---> alapismeretek.
2010. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!