Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől eresedik ki valakinek a...

Mitől eresedik ki valakinek a bicepsze?

Figyelt kérdés

Azér kérdezem mer már kondizok 1 ideje és nekm nő a mérete a felkaromnak de eresedni nem akar

15/f


2010. okt. 31. 18:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Te annyira f*sz vagy hogy megint hogy az már fáj.Nem érted b*zdmeg hogy az hogy neked 20%nál látszik valami az lószar?Az nem eresedés b*zdmeg hogy látszik.Nem fogod fel?Nem érted meg?

Az hogy valami fityf*sz neked látszik meg az hogy normálisan erezett vagy nem ugyan az.NEM ÉRTED MEG A KIB*SZOTT MÓKUS AGYADDAL TE DEBIL?Szedjed az izomtömegnövelő fehérjédet inkább...

2010. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2%
És b*zdmeg ezek próbálnak másnak tanácsokat osztogatni akik azt sem tudják hogyan kell kinyitni a konditerem ajtaját...Behányok
2010. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Aquir ***** válasza:
63%

Mondja ezt az, aki 66%-ban adja a hasznos válaszokat.

Természetesen megint értelmezési zavarban szenvedsz, de ezt már megszoktuk tőled, minthogy azt is, hogy osztod az észt onnan, ahol nincs. Pont azért írtam le, hogy nekem már 20%-nál is látszik ér, mert vannak olyan emberek, akiknél már látszódnak ilyenkor is és ne keverje össze a lediétázott erezettséggel. Utána leírtam egy folyamatot, hogy jönnek nálam az erek elő a diéta előrehaladtával. Annyira szánalmas, hogy erőlkmödsz és h*lyét csinálsz magadból közben, régebben még szórakoztatott, de mostmár azt sem váltja ki belőlem.

2010. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Aquir ***** válasza:
82%
A kérdezőnek választ szívesen adtam kár, hogy valaki mindig okosabb és ettől a kérdező már azt sem tudja kire hallgasson. Szerintem érthetően fogalmaztam a válaszban de írd meg ha nem így van.
2010. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16%

Hát ez kész hogy mennyire nyomorék vagy.Arra hogy hány %ban adsz hasznos válaszokat rácsaphatod mert attól még hülye maradsz.Olvasd már vissza a válaszokat te kretén.Megint te kezdtél el pattogni meg bonyolítani a dolgokat attól függetlenül hogy alap dolgokat sem tudsz(mr izomtömegnövelő)


Kérdés:Mitől eresedik ki valakinek a bicepsze

Válaszom diéta+vízhajtás.

Nem az volt a kérdés hogy mikortól látszik MERT AZ NEM ERESEDÉS.Szép hogy te erre válaszoltál de a kutya nem kérdezte.

Elkezdesz itt pattogni meg megint a hülyeségeidet nyögni aztán én vagyok a hülye mert szólok hogy az k*rvára nem úgy van.Hát elmész te a k*rva anyádba visszafele.



Ui.:azt meg hogy a kérdező mire gondolt neki kéne leírnia.Ha így teszi fel a kérdést akkor baromságot írtál.Ha úgy hogy MIKORTÓL LÁTSZANAK AZ EREIM?Akkor még igazad is lehet

2010. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Aquir ***** válasza:
100%
Egy 15 éves fiú, aki most kezdte az edzést, szerinted hogy értette a kérdést?! Nem vitatkozok veled tovább, mert az anyázós rész tükrözi a valós értelmi szintedet és az már többször bebizonyosodott, hogy nem válaszolni akarsz az embereknek, hanem kioktatni és fikázni akarod őket a saját kisebbségi komplexusod leküzdése miatt. Mivel csak ehhez értesz valamennyire nem vagy képes elviselni, ha valaki még ebben is a tudtodra adja, hogy néha figyelembe kell venni ki írja a kérdést és ennek tükrében válaszolj.
2010. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
3%
nem az a lényeg ki írja a kérdést mert a kor semmit sem számít.Az a lényeg HOGYAN írja.
2010. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
8%
De amúgy a stílusomon lovagolsz.Hát megb*szhatod.Nem tudom mivel jobb az hogy te meg hülye vagy és ezt nyálas köntösbe burkolod
2010. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Aquir ***** válasza:
100%
Ami neked van azt nem stílusnak nevezik, hanem valami másnak és ne menjünk bele. Azt nem tudom, hogy az én véleményem mennyivel jobb a tiédnél, viszont az biztos, hogy nem rosszabb, és a legfontosabb különbség, hogy én nem kommentálom a válaszodat még akkor sem, ha nem igaz, veled ellentétben!
2010. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

"Egy 15 éves fiú, aki most kezdte az edzést, szerinted hogy értette a kérdést?!"(igaz)

Nem rég kezdtem el kondizni és egyelőre csak a mérete nőt.Kiváncsi voltam mitől lesz látható az ér rajta.Bocsi ha rosszul tettem fel a kérdést!

2010. nov. 1. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!