Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől eresedik ki valakinek a...

Mitől eresedik ki valakinek a bicepsze?

Figyelt kérdés

Azér kérdezem mer már kondizok 1 ideje és nekm nő a mérete a felkaromnak de eresedni nem akar

15/f


2010. okt. 31. 18:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%

Az hogy eres nem jelenti hogy erős is

Függhet attól is hogy az ér milyen mélyen van a bőrtől.

Én is edzek bár nemrég óta edzéskor jobban eres de utána csillapodik.

Olyankor több vérre van szüksége.

2010. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
edzés közbe nekem is eres de utána már nem
2010. okt. 31. 18:48
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
vak vezeti világtalant...Diéta+vízhajtás=eresedés
2010. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Aquir ***** válasza:
87%
Ez egyénenként változik! Aki el van hízva annak max a visszerei látszódnak, de sok embernél előfordul, hogy eresebb alkatú és már 20% testzsír mellett is látszódik, annak ellenére, hogy nincs lediétázva. Pl.: nekem már 20%-nál látszik a bal bicepszemben, 12% alatt látszik a válamban, és 6%-nál már a kis vékonyabb erek is előbújnak.
2010. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
az hogy látszanak az ereid meg hogy a testépítésben mit neveznek eresedésnek 2 külön dolog
2010. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
A viszér meg alapból nem 1 normális jelenség úgyhogy nem kell idekeverni
2010. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Aquir ***** válasza:
67%

Egy szóval nem mondtam, hogy normális a visszér, és leírtam egy folyamatot, hogy én pl hogy eresedek ki.

Mondjuk, ha olyan intelligens lennék, mint te már a fejemen is kijött volna egy ér attól, hogy egyfolytában kötekedsz.

2010. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%

ha egyszer f*szságot beszélsz...Ennyi erővel vágd ki az egyik vénádat és ragaszd a karodra hogy eresedjél.Mert az is eresedés mivel látszik.


Amikor csontig be vagy száradva és szabályosan kidudorodnak az ereid na az kisbarátom eresedés.

2010. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Aquir ***** válasza:
81%
Leírtam, azt ahogy csökken a testzsírom, hogy jönnek ki az erek te csökkent elméjű. Vagy írjam úgy, hogy te is megértsd? Minél jobban "beszáradsz csontig" annál eresebb leszel, azaz egyre jobban eresedsz! Vagy a számokat nem ismered? Tudod 20, 12, 6. Ezek számok csökkenő sorrendben. A % meg a 100-hoz (mint teljes egészhez) való arányt jelenti! Hogy kellene elmagyarázni, hogy te is felfogd okoska?!
2010. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. nov. 1. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!