Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Wim Hof módszere mire alapul?...

Wim Hof módszere mire alapul? Honnan ered, honnan vette a technikát?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 05:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, írt róla egy könyvet, olvasd el.
tegnapelőtt 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ki akartam kölcsönözni a könyvtárból a könyvet, de éppen kölcsönzés alatt van.


Azért kérdezem itt.

tegnapelőtt 07:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Hiába, nem fogunk neked egy könyvet leírni.
tegnapelőtt 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mintha nem lehetne kb 2perc alatt megtalálni pdf formában az egész könyvet google-n... úgyhogy ez a kérdés pusztán netto lustaság.
tegnapelőtt 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

👎👎👎


Nem fogom letölteni. Rengeteg könyv van nálam, amit el kell olvasnom.


Csak néhány mondatos válaszra voltam kíváncsi.

tegnapelőtt 20:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Állj be a hideg zuhany alá és közben csinálj úgy, mintha nem kapnál épp szívrohamot fapofával… erről szól a könyv illetve arról, hogyan kell nem szívrohamot kapni fapofával.
tegnap 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem ezt kérdeztem. Úgy látszik, neked kifejezetten nehéz értelmezni a kérdést és ennek következtében képtelen is vagy értelmesen reagálni.

Ezek a kérdések: "Wim Hof módszere mire alapul? Honnan ered, honnan vette a technikát?"

tegnap 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a válaszom:

Írt róla egy elég terjedelmes könyvet,.

Senki nem fogja neked tudni leírni zanzásítva 10sorban gyk-n egy 170oldalas könyv tartalmát.

Ha érdekel,egy fél délután alatt el lehet olvasni, ha tudsz olvasni.

Ha meg nem tudsz,akkor hiába írnám le ide neked 50oldalnyi zanzásított tartalmat, azt sem olvasnád el.

tegnap 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem bírod felfogni, hogy nem a könyv tartalmát kérdeztem, hanem azt, hogy honnan vette a módszert? Ha nem bírod felfogni és csak ugyanazt a bugyutaságot hajtogatod, az miért jó neked? Ne offolj többet. Eddig se írtál semmit, ami a kérdésre válasz lett volna.
tegnap 21:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!