Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi értelme van ma még ennek a...

Mi értelme van ma még ennek a fajta, egymás anyázásának, ami különböző sportklubok között megy?

Figyelt kérdés

Egymást ütik verik olyan szurkolók, akiknek a csapatuk nemhogy nem a Ferencvárosból vagy bármelyik csapat székhelyéről valóak, de még csak nem is magyarok, és azt se tudják a játékosok róluk hogy ők kik. Mi az értelme az egésznek?? Egyszer voltam életemben focimeccsen, amikor megnyílt a vidi új stadionja. Újpest játszott Fehérvár ellen, és egyszerűen nem hittem a szememnek. Én az újpestnek drukkoltam, mert nekik volt kevesebb szurkolójuk, haverom Fehérvárnak. Aztán ott ültünk az Újpesti tábor mellett. El kell b keríteni őket??? Ez mi 😂😂??? Nem is értettem. Teljesen normális családok gyerekekkel ültek körülöttünk, kij{ttek megnézni a látványosságot, aztán idő után bent a ketrec mögött ment az anyázás, söröspohár dobálás, stb. Nagy fradista volt egy felmenőm. Legjobb barátja egy Újpesti sportoló volt. Lett Facebookom sok idő után megint emiatt bekövettem sok fradis oldalt. Rajongóit is. Csak a gyűlölködés megy. Arról nem beszélve hogy a hivatalos fradi oldalon is csak rohadt foci van, mintha más sport nem létezne. Na mindegy.



Szóval mikor vált barátságos rivalizálás helyett gyűlölködéssé ez az egész? Mi a története ennek? Szerintem az újpesti jóbarátja, és felmenőm is köpne erre a viselkedésre


jún. 12. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
A sportolók/sport iránt érdeklődők nagyon intelligens emberek, okosak, tanultak...Ja várj...
jún. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez annyira volt ostoba, mint az átlag ultra
jún. 13. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!