Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy küzdősportoló lány képes...

Egy küzdősportoló lány képes lehet a puszta kezével meggyilkolni egy átlagos fiút?

Figyelt kérdés

jún. 8. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek egy kicsit "rossz" szögben találod el a fejét, az már lehet halálos, úgyhogy relatív könnyű megölni bárkinek bárkit.
jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok küzdősportoló, de simán meg tudok ölni egy átlagos fiút. Az emberi test nagyon sebezhető, tudni kell a megfelelő dolgokat hozzá és seperc az egész.
jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Megfelelő kézi-, és/vagy lábmunkával igen - de inkább lábmunkával.

A gyorsaság is számít, amiben jobbak a nők.

jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ha helyes technikát választ, pl fojtások.
jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon valószínűtlen, mivel a sport ellenére is, jellemzően egy lány nagyságrendekkel gyengébb, és a teste is sérülékenyebb, főleg bizonyos pontokon!
jún. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy erősebb fiú pocakon pöcköl és kijön a belem 🤷‍♀️😅

Oké, nem küzdősportolok, de eszembe nem jutna fiúval keménykedni 😬

jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy edzet lány tud ütni olyat, hogy halálos legyen.
jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha meglepetésből támad és olyan helyen találja el akkor talán, de szemtől szemben ha a fiú fel van készülve szerintem nem valószínű. A biológia azért mégsem hazudik.
jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

A fiú felkészülve, mire? Egy átlagos fiú mire lehetne felkészülve egy profi lány ellen?

Arról nem beszélve, hogy egy komolyan küzdősportoló csaj sokkal erősebb, mint egy átlagos fizikumú srác. Ugyanis az is biológia, ha keményen edzel, erős leszel, ha fiú vagy , ha làny.

jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Egy több éve edző csaj fizikai ereje se éri el egy átlag fiatal férfi erejét, ne vicceljünk már. xdd

Számtalan példát láttam már rá...


Illetve oké hogy nem képzett küzdősportoló a fiú de annyi életösztön csak van benne hogy valahogy védekezzen.

jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!