Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám felhúzni magam?

Hogyan tudnám felhúzni magam?

Figyelt kérdés
Vettem ilyen aljtó félfára szerelhető húzódzkodó rudat.Már egy jó ideje minden nap csinálok 80-100 fekvőtámaszt meg súlyzózom.Én hülye azt hittem hogy milyen majd milyen simán fel tudom húzni magam.De jött a nagy pofára esés.Egyszer sem sikerült.Milyen gyakorlatokat végezzek hogy össze jöjjön?
2010. okt. 29. 07:31
1 2
 1/14 bénabéla11 ***** válasza:

súlyzózzál...bicepszre...és növeld a súlyt...ne csak 5kilóssal csinálj meg százat mert az nem lesz jó...


a fekvőtámasz teljesen ellentétes izmokat mozgat meg mint a felhúzás...ezért nem vagy képes rá!


amugy mik a paramétereid? kilo...ilyesmi...

2010. okt. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

175 centi vagyok, 65 kiló

Futni szoktam, alkalmasságira készülök.

De úgy látom nem lesz belőle semmi... :(

Ja és 25 éves nő vagyok.

2010. okt. 29. 07:51
 3/14 anonim ***** válasza:
a hátizmaidat kéne nagyon erősíteni, mivel a húzódzkodás azt dolgozza elsősorban (és nem a bicepszed). javaslom a döntött törzsű evezést egykezes súlyzókkal. a felhúzás meg krvára más gyakorlat.
2010. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Felhuzäsban ugy tudsz segiteni, hogy magad alä/möge teszel kezdetben egy szeket. Majd amikor felhuzod/felhuznäd magadat, akkor a LÄBFEJEDET a szek ülöfelületere teszed, es picit räsegitesz. Tehät NEM TALPPAL, läbfejjel! Elöbb utobb menni fog pär. Sztem se csinälj olyan sok ismetlest, inkäbb emeld a sulyt, es egyel feherjeben dus kajäkat, legjobb a täplälekkiegeszitö.
2010. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm amit eddig mondtatok.

Milyen táplálék kiegészítők kellenének?

2010. okt. 29. 11:29
 6/14 anonim ***** válasza:

En a SCITEC märkära szavazok. En evek ota azt iszom/eszem. Vannak kifejezetten nöknek valo termekek. Nezz be egy ilyen boltba, es kerj segitseget. Mondd el mit szeretnel elerni, mire kell, es a legmegfelelöbbet fogjäk neked adni.

Mäs termekeknek eleg gäz az ize, ezrt irtam ezt. (sajnos ez a legdrägäbb is)

2010. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 bénabéla11 ***** válasza:

igaz, igaz...de ne mond már hogy nem kell hozzá bicepsz...

ha belegondolok sztem más gyakorlatra gondolunk...


me van hátra is de van bicepszre is huzódszkodás...vagy megint nem vagyok tisztában a gyakorlatok nevével:D

2010. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát én meg semmivel nem vagyok tisztában. :)

http://www.youtube.com/watch?v=IQKvZ-mJ9v0

Én erre gondoltam.Csak örülnék ha 1-et meg tudok csinálni.

2010. okt. 29. 14:13
 9/14 bénabéla11 ***** válasza:

egyébként meg ne viccelj! menni fog az...hamar beindul!!!


csak próbáljad...


az is jó ha összekulcsolod és behajlitod a lábad, majd megkérsz valakit hogy csak annyira emelje meg a lábadat, amennyire éppen szükséged van ahhoz hogy fel tudd huzni magad...


pont ahogy az előző irta a székesnél!

2010. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 bénabéla11 ***** válasza:

nem tudom emgnyitni a youtubot mert kinaban vagyok:D


ird le...szük fogás vagy széles...a tenyereid feléd néznek vagy elfele...

2010. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!