Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debreceni személyi edzők!...

Debreceni személyi edzők! Valaki segítene egy elkeseredett lánynak?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy elég sokat foglalkozok az alakommal.Tornázok,diétázok,de mégsem csinálok valamit helyesen,mert nem vagyok elégedett magammal.A combom és a fenekem túl hájas és puhány.Már pszichológushoz járok,mert egyszerűen nem tudom magam elfogadni.Segítséget szeretnék kérni!Olyan személyi edzőt keresek,aki nem a pénzért(vagy csak jelképes összegért),hanem kihívásból,vagy csak pusztán segíteni akarásból összeállítana nekem egy edzéstervet illetve étrendet.Mert sajnos anyagilag nem engedhetem meg magamnak a saját edzőt,de ígérem,mindent be fogok tartani csak csináljon belőlem bombanőt valaki!Nem vagyok reménytelen,elhízott,lusta disznó!Ha kell küldök képet priviben,de csak,ha tényleg segítenél!Köszi
2010. okt. 28. 22:40
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm bébabéla.:)

És igen!Képzeld el!A bukásra álló diákot is szoktam ingyen korrepetálni,de csak ha látom rajta,hogy igenis akarja!És tesz is azért,hogy sikerüljön a vizsgája.De teljesen mindegy,mert ez nem ide tartozik.Megyek inkább edzeni,te pedig olvasgasd csak a kommenteket!

2010. nov. 2. 16:10
 22/29 anonim ***** válasza:

Hát ez jó hír. Mer kb akkor fogsz ingyen személyiedzőt találni, amikor ingyen, iskolán kívül korrepetálod a diákokat :D


És akkor leszel sikeres a "fogyásodban", aha az ingyen felkészített tanulóid átmennek.


Nekem hazudhatsz, lesz@rom, hozzászoktam, én ugyanis pszichológus vagyok.De te saját magadnak is hazudsz, és ami rosszabb, el is hiszed őket.


Na jólvan, zárjuk le ezt, elmondtam a véleményemet, lehet h f@szság, de szerintem telitalálat volt, azért replikázol ilyen hevesen. Aztán hogy mit csinálsz rajtad múlik.


Maradhatsz kis önámító csira, vagy változtatsz a hozzáállásodon.

2010. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 bénabéla11 ***** válasza:

atyaég, te pszichológus vagy?! az nem semmi barátom...:D


jól a szivedre vetted ezt az egész fogyás-vizsgázás dolgot:D

2010. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

:):D Ez mekkora hülye!:D

Inkább neki kellene pszichológus!:D Na most jót röhögtem!

2010. nov. 2. 19:39
 25/29 anonim ***** válasza:
röhögjél csak. Sok sikert a bombanő projekthez!
2010. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Kösziiii!:D
2010. nov. 3. 05:08
 27/29 yugym válasza:

Szia én segítek de előtte tisztázni kell pár dolgot

priviben a többit .

2011. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Szia, személyi edző nem vagyok de már több embernek segitettem fogyásba,izomépítésben, sikeresen ! ha gondolod ird le privátban hogy mit szeretnél hány kg szeretnél lenni,ird le egy napi étrended,és megnézem mit tudok kihozni belőle :)
2012. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Szia, 7 ev alatt bizonyara mar bombano lehetsz! Azonban ha nem sikerult kulonbozo online kutatasok es mindenfele dietak utan en tudok egy debreceni szemelyi edzot aki velem csodakat tett! Ne fuss felesleges koroket es ha megvan a fejedben egy elhatarozas akkor csak profival kezdj igy gyorsabb lesz az eredmeny is! En is pszichologushoz jartam tulsulyom miatt, de miota a Suba Krisztina - hoz jarok nincs szuksegem ra. Egy szemelyes talalkozas utan kituztuk az en szemelyes celomat majd a Krisztina egy szemelyre szabott tervet keszitett nekem. Megbeszeltuk reszletesen a testedzest, taplalkozast es az o edzoi tamogatasaval ma buszken allhatok a tukor elott es elmondhatom, hogy bomba no vagyok! Nekem sem volt penzem szemelyi edzore, de inkabb sporoltam es nem koltottem uj ruhakra es felesleges etelekre. Edzoi segitseggel sokkal konnyebb a kituzott cel elerese es a jovodet barmikor meg tudod valtoztatni, csak akarni kell es egy megfelelo strategia. Biztataskent tudok neked kepeket kuldeni amikor szaz kg felett voltam es a mai alakomrol.
2017. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!