Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debreceni személyi edzők!...

Debreceni személyi edzők! Valaki segítene egy elkeseredett lánynak?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy elég sokat foglalkozok az alakommal.Tornázok,diétázok,de mégsem csinálok valamit helyesen,mert nem vagyok elégedett magammal.A combom és a fenekem túl hájas és puhány.Már pszichológushoz járok,mert egyszerűen nem tudom magam elfogadni.Segítséget szeretnék kérni!Olyan személyi edzőt keresek,aki nem a pénzért(vagy csak jelképes összegért),hanem kihívásból,vagy csak pusztán segíteni akarásból összeállítana nekem egy edzéstervet illetve étrendet.Mert sajnos anyagilag nem engedhetem meg magamnak a saját edzőt,de ígérem,mindent be fogok tartani csak csináljon belőlem bombanőt valaki!Nem vagyok reménytelen,elhízott,lusta disznó!Ha kell küldök képet priviben,de csak,ha tényleg segítenél!Köszi
2010. okt. 28. 22:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem azzal van a probléma, hogy tulságosan katonásra vetted ezt a diétát:)

Hidd el semmit nem érsz el, ha mindent megvonsz magadtól, és csak azzal vagy elfoglalva egész nap, hogy mit, mennyit és mikor eszel!

Valóban elég nagy akarat erőd van, hogy ezt képes vagy betartani:)

De egy idő után, ugyis ki fogsz égni... azt szeretnéd, hogy ez egész életedben így legyen?


Az olajos magvakkal nincs gond, mivel a szervezetednek szüksége van arra is, mint ahogy szénhidrátra is...

Azért szédelegsz mert nem eszel eleget!

Ha normálisan ennél nem lenne szükséged kávéra sem.


Az hogy nem eszel délután 3-rom után, azt SÜRGŐSEN felejds el. Ezzel csak lellasítod az anyagcserédet.

A másik, hogy a szervezeted raktározni fog, mivel nem szeretne kipurcanni...


De elmondom, úgy hogy érthető legyen:)


Ahhoz hogy fogyj(zsírból), csak egy kicsivel kell kevesebbet enned, mint amenyire szükséged van!!!

Nem sokkal kevesebbet.


Mert ha sokkal kevesebbet eszel akkor a szervezeted raktározni fog, és lebontja az izmaidat.

Azért bontja le az izmaidat mert nem kapp elég energiát ahhoz, hogy fentartsa őket.


Ezért tudod azt megcsinálni, hogy keveset eszel mégis hájas vagy, mivel a háj fentartásához negyed annyi energiára sincs szüksége a szervezetednek(mint az izom fentartásához):)


Szóval, minél tovább csinálod azt, hogy nem eszel 3-rom után, annál hájasabb-és hájasabb leszel, és ezzel együtt egyre elégedetlenebb.


Tehát sürgősen változtass az étkezési szokásaidon! Külömben nem lesz energiád arra, hogy sportolj:)

Figyelj egy kicsit magadra, és ne utálattal nézz tükörbe, mert ez így nem vezet semmi jóra...

Nincs esetleg valami étkezési zavarod, nem azért jársz pszihológushoz?


L/20

2010. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

A probléma ott van, hogy nem vagy hajlandó áldozatot hozni magadért.


ingyen segítsen a pszichológus, ingyen segítsen a személyiedző, stb. Persze. Kihívásból.


Kisanyám, elárulok egy titkot: egy edzőnek nem kihívás téged formába hozni. Ez a dolga, ezt tanulta, ezért edzett x évet.


NEKED KIHÍVÁS, HOGY ELVÉGEZD A MEGFELELŐ MUNKÁT!

2010. nov. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Az a helyzet "kisanyám",hogy én igenis sokat teszek azért,hogy jobban nézzek ki,és talán abba nem hal bele senki,ha ingyen ad néhány tanácsot,hogy hogy is kell ezt okosan csinálni.(mert ,hogy ezt tanulta)De persze nem kötelező,mint ahogy neked sem kötelező ide írni.
2010. nov. 2. 07:36
 14/29 bénabéla11 ***** válasza:

aj ne legyél már ennyire hisztis...:D


nem olyan nehéz ám lefogyni, mint azt te gondolod msot...ha megfogadod az előző jótanácsokat egyedül is képes leszelrá, bármilyen segitség nélkül...

2010. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
49%

Az a gond, hogy amit te soknak érzel, az valójában baromira kevés.


Azért arra baromira kíváncsi lennék, hogy Te dolgoznál e olyan munkahelyen, ingyen (vagy csak jelképes összegért) , kíhívásból, ahol olyan kellemes (és egyáltalán nem hisztis)emberkék a munkatársaid, mint Te magad.


másrészt ha 2 forintot nem vagy hajlandó áldozni egy edző tanácsaira, akkor 2 izzadtságcseppet sem fogsz áldozni a saját céljaidra. 40-50ezerből már 2 hónapig lehet dolgozni egy személyi edzővel. Ez egy átlagember 2 heti keresete. 2hét munkával olyan tudást tudsz megszerezni, amit más évet alatt sajátított el. Ráadásul megtérül, mert ja vékony és jó nő vagy, akkor jobb állásod lehet, egészségesebb leszel (megspórolod az orvosokon, gyógyszereken), jobb csávót fogsz magadnak (gazdagabbat, normálisabbat)

2010. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 bénabéla11 ***** válasza:
na ez má átfordult szociológiába:D
2010. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Úr Isten!Mekkora problémát okoztam ezzel a kérdéssel,vagy kéréssel.Mellesleg dolgozom,és sokszor igenis ingyen,csupán "kihívásból",ugyanis tanítok,és gyakran úgy foglalkozom egy-egy tehetségesebb gyerekkel,hogy nem kérek érte pénzt,és mégis felkészítem a versenyre,mert az nekem is elismerés,ha nyer.Na de mindegy.Nem mindenki olyan mint én.Amúgymeg nem hisztizek.Eddig is elértem önerőmből mindent amit akartam,azt hiszem,ha ezeket a jó tanácsokat megfogadom ez is menni fog.Köszönöm mindenkinek a válaszát.
2010. nov. 2. 12:29
 18/29 bénabéla11 ***** válasza:

igy is van!


sok sikert!

2010. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
49%

Gyakran ingyen foglalkozol a tehetségesebb gyerekekkel? És A többi, átlagos, vagy tehetségtelen gyerekkel is ingyen foglalkozol? ingyen szánod rá az idődet a bukásra álló tanulóknál?


Persze, hogy ingyen foglalkozol a tehetséges gyerekkel, mert motivált, tisztel, és hallgat rád.


Pótvizsgára is ingyen készítenél fel gyerekeket? Egy olyan gyereket, aki alapból hülye szegény, nem is érdekli a tantárgyad, meg úgy általában szarik rád? Továbbmegyek, szerinted az ilyen gyerek fel tud készülni egy pótvizsgára internetes fórumokat olvasva?


Na ezen kéne elgondolkodnod, mert a személyi edző szemével te a bukásra álló tanuló vagy. Ezért nem foglalkozik veled szakértő ingyen. Csak kapod a tucatválaszokat, próbálkozol, de eredmény nélkül.

2010. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 bénabéla11 ***** válasza:

azé nem kell má így túlspirázni:D

menjél fussál te is vagy 2-3 kört:D


olyanokat irsz ide amikről azt se tudod, hogy igaze vagy sem...

2010. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!