Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lesz a 100...

Szerintetek meg lesz a 100 fekvőtámasz ha minden nap csinálok és 5-el emelem hetenként?

Figyelt kérdés
szóval ezen a héten 15 következőn 20 utána 25 és így tovább
2010. okt. 28. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:

mi az, hogy meglesz?

honnan a pcsából tudjuk, eléggé függ tőled is...

ilyen idétlen kérdéseket..

2010. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát mit tom én bazeg :D
2010. okt. 28. 15:29
 3/10 bénabéla11 ***** válasza:

sztem nem...:D de azé nyomjad:D

amugy ja, hülye a kérdés:D

2010. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:PFFFFFXD ok azért kösz a válaszokat:D
2010. okt. 28. 15:59
 5/10 anonim válasza:
Üdv!A tanácsom az hogy először csinálj annyit amennyit tudsz az se gond ha az csak egy fekvőtámasz és minden nap +1 gyel menj fölfele ha rendesen csinálod 1 év múlva meg tudsz csinálni 356.
2010. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha te minden nap megcsinálsz annyit amennyit tudsz, akkor nem előre hanem inkább vissza fele fogsz fejlődni. Valamikor regenerálódni is kell.
2010. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ez mikor legyen úgy jó ha mondjuk szombat az pihi?
2010. okt. 29. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:

én nem hiszem, hogy meglesz! bár sok mindentől függ, de mondjuk 50 fölött már lassabban fog menni a fejlődés, mert addig még csak-csak. indulj a maximumról, ne 15-ről! aztán mindig csinálj annyit amennyi megy. és ez mehet minden nap, nem hiszem, hogy ennyi edzés túlterhelne. szünetet meg tarthatsz minden 4. nap, mondjuk.

aztán majd számolj be hogy ment.

23f

2010. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
okés köszi
2010. okt. 31. 13:26
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom azóta hogy állsz, elmondom az én tapasztalatom. Szóval eleinte én is próbálkoztam ilyennel, hogy hetente növelem vagy naponta, egyik se hozott sikert, 30-40 fölé nem tudtam menni. De újabban teljesen másfajta edzést csinálok ( futás, felhúzás, fekvőtámasz, kerékpár, alkar edzés ). Fekvőtámaszt egy héten 3x szoktam, de öklön csinálom és a lábamat magasabbra téve, így nehezebb. Ebből szoktam kb. 4×30-at csinálni jelenleg, hetente 1-2-vel növelem. Nemrég láttam egy filmet, ami hatására kíváncsi lettem, normálból mennyit tudnék, vajon megy-e a 100? Ha 100-at nem is, de 80-at sikerült. A legfontosabb, hogy mindig csak annyit edz, hogy még maradjon benned erő, ne teljesen nullára, és heti 3x elég fekvőtámaszt. Futás ami nagyon fontos még mellette, mindennap jó lenne. Gyümölccsel, zöldséggel nem tudom hogy állsz, ezek is sokat segítenek. Mindig megfelelő alvás. Alkohol és cigi mellőzése, ezek mind mind hozzájárulnak a fejlődéshez. Sok sikert! :)
2010. dec. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!