Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ért itt valaki a sárkányokhoz?

Ért itt valaki a sárkányokhoz?

Figyelt kérdés

[link]


ezt szeretném megvenni,mi alapján érdemes dönteni?


2010. okt. 27. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez túl nagy, ha nem értesz még a paplanernyőkhöz, illetve ha ebből a típusból ez lesz az első.

Az a helyzet, hogy magyarországon nagyon ritkán fúj úgy a szél, hogy ki tudd használni, és ennyi pénzt kiadni valamiért, amit havi egyszer veszel elő.

Ha akarsz vele trükközni meg ilysemik, akkor egy kisebb is jó, amit 10 körül tudsz venni, mondjuk egy ilyen: Invento Symphony Beach 1.7 sárkány, vagy a 2.1 es. Ez is már viszonylag nagy, és ezt még talán ki is tudod használni. De még az ettől kisebbel is nagyon jól lehet trükközni. Úgyhogy szerintem kár kiadni annyi pénzt. De ez a te döntésed :)

2010. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi testvérem születésnapjára lenne,én nem értek hozzá ő sem,csak tudom,hogy 4 zsinórosat szeretett volna,ezért gondoltam arra:)de köszi,szerintem a 2.1-es jó lesz:)


köszi még egyszer.:D

2010. okt. 27. 23:38
 3/3 anonim válasza:
Azt hittem igazi sárkányokról van szó. Tűzokádókról, meg tudjátok. :D
2011. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!