Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi időt kell várnom még?

Mennyi időt kell várnom még?

Figyelt kérdés

Kb egy és fél hónapja nem tudok futni. A térdem kész van. Bármikor próbálok elmenni futni. kb 15 perc után nem érzem a térdemtől lefelé a lábam. És oldalról belenyilal a fájdalom a lábomba.

Régebben ha volt időm minden nap futottam. Most már kicsit dühös vagyok... mert fogalmam nincs ez mennyi idő. Az elején menni is alig tudtam. És az ülés is kínzás volt. Főleg nyugalmi állapotban fájt.

Ha valakinek volt régebben hasonló panasza, örülnék ha leírná mit csinált, hogy jobb lett? Vagy ez még mennyi idő? Orvoshoz nem akarok elmenni ilyen hülyeség miatt. Nem akkora fájdalom, hogy nem bírom ki. Csak a futásnál egy idő után összeesek mintha nem tudnám koordinálni a lábam.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. okt. 27. 08:44
 1/1 bénabéla11 ***** válasza:

sztem ez nem hülyeség...valószínű, hogy izületi problémád van...és ha folyamatosan futással próbálod terhelni azzal nem tezel jót neki...menj csak el egy ortopéd szakorvoshoz!


amugy a futás borzasztóan kikészíti az izületeket...mivel közben 3szor nagyobb teher nehezedik a térdre pl mint te magad...

2010. okt. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!