Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy csináljam h minél jobb...

Hogy csináljam h minél jobb legyen?

Figyelt kérdés

Kérem h segítsetek. Fontos lenne ez nekem.

16 éves fiú vagyok...de nem vagyok olyan jó kondiba. Sokan erősnek tartanak de nem vagyok az...

Szeretnék itthon, konditerem nélkül kicsit erősödni karra meg hátra, de inkább karra.

Hogyan tudom ezt megtenni, milyen gyakorlatokat kell nekem csinálni meg hogyan?

Milyen kaja kell ahoz meg mennyi idő lenne még kicsit látszana meg "érezném" h valamivel jobb kondiba vagyok?

Köszönöm.:)


2010. okt. 26. 21:54
 1/2 bénabéla11 ***** válasza:

szevasz!

konditerem nélkül szinte lehetetlen...mert a növekedéshez szükséged lesz egyre nagyobb sulyokra...ha csak fekvőtámaszozol azzal csak az erőnlétedet fogod növelni, az izmaid nem fognak nőni!

a másik fontos, hogy tömegnövelésnél nem lehet csak erre vagy arra az izomra növelni, ki kell alakiitanod vagy letöltened egy edzéstervet ami megmozgatja az összes főbb izmodat egy héten...vagy nősz mindenhol vagy sehol...ugyanigy a fogyás...

sok idő mig meglátszik, de a kezdőknél ez csak fél év...

de menj fel valami testépitőforumra, oldalra és keresgélj olvass...nagyon jol le vannak irva a dolgok!


sok sikert!

2010. okt. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2010. okt. 27. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!