Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy csináljam, hogy minél...

Hogy csináljam, hogy minél jobb legyen neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőmmel eljutottunk arra a szintre, hogy akkor most már kipróbálnánk egymással.Mindkettőnknek ez lenne az első, de nem tudom, hogy az első behatolást hogy csináljam, hogy ne fájjon neki annyira.Szeretném a páromnak a legjobbat:$ :)

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat. 21/F


2011. máj. 26. 16:32
 1/5 anonim válasza:
Legyen hosszú előjáték, hogy minél nedvesebb legyen a csaj ... aztán ha már eléggé az, és eléggé ellazult, megminden, akkor elkezdheted beraknineki ... ;D ha meg fáj, akkor majd szól, és kiveszed ... majd ha úgy gondolja, folytatjátok. Nem jelent nagy bajt, ha elsőre nem sikerül.
2011. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hmm újabb egy példa a félénkség / szüzesség elvesztése korrelációra...


Szeretnéd a párodnak a legjobbat? Légy férfi és ne mások tanácsa alapján mozogj az ágyban bakker....

2011. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fordíts bőven időt az előjátékra hogy jónedves legyen és lényeg lazítsd el ha nem lesz ideges akkor egyátalán nem kéne fájnia és biztonságkedvéért sikosító is legyen ott
2011. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Igen,ahogy az előttem lévők írták hosszú időt kell fordítani az előjátékra!!Én is nem rég veszettem el a szüzességem, és kb 1órán keresztül izgatott a pasim...persze én is őt...de nekem ugyanugy fájt..de könnyebb volt neki berakni..szerintem bár lehet h ez nem így van..szerintem az első ígyis-úgyis fáj..ha nem is nagyon akkor minimálisan igen...szerintem ha sokáig izgatod..és utána gyengéd és romantikus leszel vele..akkor nagyon elégedett lesz és nem fogja megbánni...ezt tapasztalatból tudom.:)):DD

2011. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Remélem, hogy nem fogja megbánni és nem fog annyira fájni neki :)
2011. máj. 26. 18:36




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!