Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testesedhetek, szélesedhetek...

Testesedhetek, szélesedhetek ha minden nap súlyzok egy kicsit?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy 170cm vagyok és kb 60kg. A magasságom nem zavar annyira...a kis termetem idegesít. Láttam nálamnál alacsonyabb embereket is, de azok mind szélesebbek voltak mint én. Nem is tudom, hogyan mondja...olyan kicsi, sovány (habár pockom van egy kicsi) az alkatom. Így 20 éves létemre kb 16-nak nézek ki. Szeretnék egy kicsit "férfiasodni", de konditeremre nincs időm...sajnos nagyon elfoglalt vagyok. Viszont gondoltam, hogy beszerzek egy pár súly és azzal edzek esténként.
2010. okt. 26. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2010. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Így nem fog összejönni.
2010. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nincs időd?

keresel közelbe konditermet és eljársz. nem megy el vele több idő mint ha otthon cisnálnád. akaraterő kérdése az egész. rá kell venni magad. otthon nem tudsz rendes edzést csinálni. alig tudsz pár gyakorlatot meg otthon nicns motiváció. én is próbáltam anno de rájöttem h a konditerem az igazi. most 8tól este6-ig dolgozok. vagy lemegyek este 8kor edzeni vagy pedig reggel 6ra. mindenre lehet időt szakitani. csak akarni kell.

2010. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A közelben sajnos nincs konditerem. Lehet, hogy nem menne el több idő, mint ha itthon csinálnám, de napközben fullos vagyok. Este szeretnék edzeni lefekvés előtt...kb 11kor. Ilyenkor konditerem nincs nyitva.

A motiváció meglenne, sajnos már az agyamon jön ki a haverok szívatása, a testméretemmel kapcsolatosan.


Azért köszi a válaszokat.

2010. okt. 27. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt nézd meg:

[link]

Nemrég kerestem rá kb 1-2 hete és elkezdtem. Egyenlőre nem testesedtem, erősödtem de nem ilyen gyorsan megy:)

Próbáld ki.

2010. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt nézd meg:

[link]

Nemrég kerestem rá kb 1-2 hete és elkezdtem. Egyenlőre nem testesedtem, erősödtem de nem ilyen gyorsan megy.

Próbáld ki.

2010. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!