Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőt ajánlotok...

Milyen tömegnövelőt ajánlotok aminél egy havi adag 10. 000ft alatt megvan? Hogy van az adagolás?

Figyelt kérdés

A Scitec Mass-ról azt hallottam hogy nagyon cukros és nem ér semmit pedig árban egész jó.

Olyat keresek aminek a havi adagja 10.000ft alatt van mert többet nem tudok kigazdálkodni úgy hogy maradjon még pénzem is.

A jumboból a 8800grammos 19380 csak a kérdés az hogy a fele elég lesz e egy hónapra? Hány g kell egy nap belőle?


60kg vagyok és kb 170 cm, elég nehezen hízok.


2010. okt. 24. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg anyukádat, hogy süssön neked sok finom süteményt!
2010. okt. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fehérkenyér+tészta. Nekem bevált sajnos...
2010. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hiába eszek sokat, nem hízok.
2010. okt. 25. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
6kg os volumass 35 kb 20e ft. Az 60adag. Ha naponta iszol egyet akkor az pont 10e ft. Bár én edzés napokon nem innék.. tök felesleges, akkor bőven elég a fehérje. Persze rendes kaja mellett.
2010. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 clint ***** válasza:

""Hiába eszek sokat, nem hízok.""

és melyik szellemi sérült mondta azt neked, hogy a tömegnövelő jobban hízlal mint a szilárd kaja???

2010. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!