Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jó jel? (kondi+kaja)

Ez jó jel? (kondi+kaja)

Figyelt kérdés
Egy ideje már edzek, de a kajára nem figyeltem oda mostmár többet eszek és többször is a megfelelő ételekből, és olyan mintha fel lennék puffadva mellem kemény lábam kemény karom kemény hátam is, ha így lesz minden nap akkor valószínű hogy fogok hízni?
2010. okt. 24. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem... ha továbbra is így nősz, ahogy eddig, akkor FOGYNI fogsz! ;)
2010. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha továbbra is így lesz, akkor meghalsz.
2010. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez semmit nem jelent.Valószínűleg betöltődtél chval azt kész.
2010. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egy normális ember a másik kettő méltó a jerk jelzőre
2010. okt. 24. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:

látatlanba én is arra gondoltam mint haxor. betöltődtél, tele vannak a glikogénraktáraid. ha nő az étvágyad, több tápanyagot viszel be, és emeled a súlyokat és edzel keményen, valamint megfelelően pihensz akkor nyilván fejlődni fogsz idővel.

OFF: érdekességként. én most kihagytam sajnos 3 hetet, egészségügyi okokból és teljesen össze vannak esve az izmaim, legalábbis az az érzésem, súlyom csak 1-2 kg-mal ment lejjebb. volt már ilyen máskor is, egy-két hét edés után vissza fog jönni, mert betöltök, újra megtelnek a glikogénraktárak. (ha rosszul mondtam a glikogénraktárakat akkor haxor javít(

2010. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Betegségnél én is mindig fogyok annyit de szerintem az csak víz a láz miatt.Meg én alapból nagy teás vagyok ami vízhajtó.Ez betegséggel kombinálva elég sokat jelent.De általában azt az 1-2 kilót pár nap alatt vissza is szedem
2010. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg persze kevesebbet is eszik olyankor az ember.Betegségnél a fehérjém nagy részét turmixból viszem be a ch-t meg szemétből.
2010. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hülye kérdésre hülye válasz...
2010. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!