Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kicsit vastagak a combjaim,...

Ha kicsit vastagak a combjaim, és most elkezdek futni minden héten egyik nap reggel, akkor egy idő után vékonyabbak lesznek a combjaim?

Figyelt kérdés

Kb 2km-el kezdtem, közepes tempóban.Még meg állok párszor, de célom, hogy egyszer se álljak meg, aztán meg majd több km, stb.

És csak a combjaimból fogyaszt?


2010. okt. 24. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Nem baj, hogy kevés a táv elsőre, és a sebességet sem kell növelned. Én is így kezdtem. Aztán hétről-hétre többet futottam. Mind kilométerben, mind időben. Nekem vékonyabb lett a combom, sőt, a leghatékonyabb alakformáló mozgás számomra a futás. Amúgy nem csak combból fogysz, hanem fenékből, hasból, karból is. Szóval, mindenhonnan:) Csak figyelj oda a bemelegítésre, és persze az étkezésre!
2010. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy héten egyszer ? Semmi . Lehet szépíteni , meg dicsérgetni, hogy jó lesz majd , de valójában semmire sem jó . Naponta legalább 1 óra közepes intenzitású kardió (nem feltétlenül futás) , na az már használ . Helyi fogyás nincs , tehát ha fogysz , akkor mindenhonnan .
2010. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!